Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gaidāmas izmaiņas autobusu kustības sarakstos


atlikušas 250 zīmes


Gaidāmas izmaiņas autobusu kustības sarakstos

Trešdienā, 25. oktobrī, 2017 | BIRKAS: sabiedriskais transports , mazdārziņi , LST
Izdrukāt Ziņot
FOTO: "Liepājas sabiedriskais transports"

Kā ik katru gadu, iestājoties aukstākam laikam, no trešdienas, 1. novembra, 8. maršruta kustības saraksts tiks pielāgots ziemas laikam. Pasažieri aicināti sekot līdzi izmaiņām.

Sākot ar 1. novembri, līdz jaunā dārzu darbu sezonas uzsākšanai, 8. maršrutā katrā virzienā tiks veikti trīs reisi darba dienās un trīs reisi brīvdienās:

No pieturas – Darba dienās – Sestdienās, svētdienās
"Rīgas iela" – 9.00, 12.00, 15.00 – 9.30, 12.00, 15.30
d/b "Šķēde" – 9.45, 12.45; 15.45 – 10.15, 12.45, 16.15

Savukārt no 26. oktobra, balstoties uz pasažieru skaitīšanas datu analīzi, tiks veiktas izmaiņas arī 22. un 23. maršruta autobusu kustības sarakstos. Ar minētajām izmaiņām kustību sarakstos iespējams iepazīties maršrutu pieturvietās, aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv vai www.lst.lv, apmeklējot lapu mobilajās ierīcēs. Pārējo maršrutu autobusu kustības saraksti mainīti netiek un pasažieri var izmantot esošos kustību sarakstu bukletus.
 
Ņemot vērā, ka Civilās aviācijas aģentūra 2017.gada 3.augustā sertificēja Liepājas lidostu lidojumiem visa gada garumā, 2. maršruta autobusa kustības saraksts, pasažieru ērtības labad, tiek pieskaņots lidmašīnu reisiem, tādēļ  tajā tiek iekļauti seši papildu reisi. Attiecīgi no 30. oktobra 2. maršruta autobusi papildu reisus no lidostas veiks pirmdienās, ceturtdienās, sestdienās pulksten 00.20 (pasažieriem atlidojot) un no M.Ķempes ielas pirmdienās, ceturtdienās, sestdienās pulksten 3.50 (pasažieriem dodoties uz lidmašīnas reisu).
 
Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki