Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gaidāmas izmaiņas maršrutos uz Vērgali un Ziemupi


atlikušas 250 zīmes


Gaidāmas izmaiņas maršrutos uz Vērgali un Ziemupi

Trešdienā, 26. aprīlī, 2017 | BIRKAS: pasažieru pārvadājumi , Autotransporta direkcija
Izdrukāt Ziņot

Atsaucoties Liepājas neredzīgo biedrības un Vērgales un Medzes pagasta iedzīvotāju lūgumam, no 1. maija būs izmaiņas maršrutā Nr.5124 Liepāja - Vērgale un Nr.6908 Liepāja - Ziemupe.

Izmaiņas veiktas, lai iedzīvotājiem būtu ērtāk nokļūt rehabilitācijas centrā Dvēseles veldzes dārzs, kā arī medicīnas iestādēs Liepājā. Tuvāko mēnešu laikā tiks vērtēts pasažieru pieprasījums reisos, kuru autobuss kursē līdz rehabilitācijas centram, lai lemtu par to saglabāšanu, informē Autotransporta direkcijas Sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Plone/

Maršruta Nr.5124 Liepāja–Vērgale autobuss no Liepājas (Kuršu ielā) izbrauks 30 minūtes vēlāk – pulksten 8.00, un laika periodā no 1. maija līdz 30.augustam pa ceļam apstāsies arī pieturā Laivenieki (pulksten 8.48). Vērgales centrā autobuss būs pulksten 9.00. Savukārt no Vērgales centra virzienā uz Liepāju autobuss izbrauks 45 minūtes vēlāk – pulksten 9.05, un šī reisa autobuss brauks pa Grīzupes ielu, neiebraucot Grobiņā (līdz ar to no kustību saraksta izņemt pieturvieta Gūžas un Grobiņa). Pa ceļam šī reisa autobuss apstāsies arī pieturā Centrālā slimnīca. Attiecīgie reisi tiks izpildīti darbadienās.

Maršruta Nr.6908 Liepāja–Ziemupe autobuss, kas no Ziemupes izbrauc pulksten 16.45, laika periodā no 1. maija līdz 30. augustam pasažierus uzņems un izlaidīs arī pieturvietā Leivenieki (pulksten 16.55). Reiss tiks izpildīts darbadienās un svētdienās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki