Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Glābšanas sezonu sāk policija, turpinās Komunālā pārvalde


atlikušas 250 zīmes


Glābšanas sezonu sāk policija, turpinās Komunālā pārvalde (8)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 15. maijā, 2018 | BIRKAS: glābšana , pašvaldības policija , Komunālā pārvalde , pludmale , Dome , jūra
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Pašvaldības policija 15.maijā uzsāks pludmales glābšanas sezonu, kā ierasts, irliepaja.lv. apliecināja pašvaldības policija sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Vārpiņš.

Taču ceturtdien paredzētajā domes sēdē visticamāk tiks pieņemts lēmums, ar kuru pludmales glābšanas dienests tiks nodots Komunālajai pārvaldei, kura līdz šim pārzināja tikai dienesta infrastruktūru un glābšanas staciju centrālajā pludmalē. Katrā ziņā domes pastāvīgajās komitejās aizvadītajā ceturtdienā šādu reorganizācijas plānu deputāti atbalstīja, piešķirot Komunālajai pārvaldei arī nepieciešamo finansējumu 2500 eiro apmērā, kas pēc tās vadītāja sacītā nepieciešams Latvijas pludmales glābēju asociācijas rīkotajām apmācībām, glābēju apdrošināšanai, transporta vienību un glābšanas laivu pārreģistrācijai, kā arī dažādiem neatliekamiem inventāra un glābšanas staciju remonta darbiem.

Kā piektdien irliepaja.lv sacīja Vārpiņš – "nekādas oficiālas informācijas [par reorganizāciju] pagaidām nav, tāpēc 15.maijā uzsāksim pludmales glābšanas sezonu, kā ierasts". Kāpēc šāds lēmums pieņemts, nevarēja pateikt arī Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, iniciatīva nākot tieši no pašvaldības policijas. Taču, apliecināja Štāls, pārvalde ir gatava lēmumu pildīt, un jau sākusi pieņemt darbā glābējus. Iepriekš Pilsētas attīstības komitejas sēdē Komunālās pārvaldes vadītājs Jānis Neimanis deputātiem sacīja: "Darbinieki būs no Pašvaldības policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, sportiski, fiziski attīstīti cilvēki, kuri var veikt šādu darbu. Kopā nepieciešami 8 darbinieki – 2 vecākie speciālisti un 6 glābēji, kā arī instruktors. Šobrīd viss ir procesā".

Pēc Štāla sacītā, visdrīzāk dienesta pārņemšana notiks nākamnedēļ.

Pakalpojums, tāpat kā līdz šim, tiks nodrošināts abās Zilā karoga pludmalēs – centrālajā un dienvidrietumu. Galvenajā glābšanas stacijā būs trīs darbinieki, otrajā – viens, komitejas sēdē deputātiem skaidroja Neimanis.

Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, atbildot uz portāla jautājumu, kāpēc bija vajadzīga šāda reorganizācija, skaidro:

"Ņemot vērā cilvēku resursu kapacitātes trūkumu pašvaldības policijā, kā arī lai racionāli izmantotu pašvaldības finanšu resursus un kvalitatīvi nodrošinātu uzraudzību un kārtību pilsētas pludmalē, tika nolemts šīs funkcijas nodot LPPI "Komunālā pārvalde". Tādejādi plānots, ka drošības uz ūdens un krastā uzraudzīšana pilsētas pludmales peldvietās peldsezonas laikā no 15.maija līdz 15.septembrim, kā arī pilsētas pludmales apsaimniekošana un kārtības uzturēšana turpmāk būs LPPI "Komunālā pārvalde" pārziņā, kuras bilancē un pārraudzībā atrodas Centrālās glābšanas stacijas ēka.

Ņemot vērā to, ka par kopējo pilsētas saimniecību atbild Liepājas pašvaldības izpilddirekcija un ik gadu tiek veikti uzlabojumi, lai sakārtotu dažādus procesus un Liepājas saimnieciskā dzīve noritētu pēc iespējas labāk, šāds risinājums radās Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirekcijai sadarbībā ar pašvaldības policiju un Komunālo pārvaldi.  

Tas bija vajadzīgs, lai sakārtotu saimniecību, racionāli izmantotu pašvaldības finanšu resursus un kvalitatīvi nodrošinātu uzraudzību un kārtību pilsētas pludmalē".

Pilsētas pašvaldības policijai 2017.gadā pludmalas glābšanas dienesta nodrošināšana izmaksāja 39 703 eiro, irliepaja.lv noskaidroja pašvaldības policijā.


Sludinājums

Jorens
08:52 | 15/05/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Ko glābēji darīs pa ziemu? Sāli uz trotuāriem bērs??

Hehe
09:28 | 15/05/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Glābs Komunālās pārvaldes brāķus!

Harris
10:58 | 15/05/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Neredzu nekādu starpību! 39 tūkstoši izmaksāja Pašvaldības policijai vai komunālai pārvaldei! Tā pat jau pašvaldības uzņēmumi ir abas iestādes. Arī līdz šim glābēji profesionāli darīja savus pienākumus. Policisti starp glābējiem bija tikai daži! Neredzu nekādu iemeslu šādai reorganizācijai.

izpildkomitejas
11:08 | 15/05/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

džeki, kas nedēļām nespēj tikt galā ar izdegušām lampiņām uz piejūras veloietves,
un tamlīdzīgām lietām , tagad glābs cilvēkus !
NICE :D

sezonnjiks
13:15 | 15/05/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

...Sezonas darbs...

Palīgā
20:07 | 15/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Komunālā pārvalde grib sagrābt varu Liepāju!!!

Danielle Pinneau
17:44 | 22/05/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Mēs aizdodam naudu ikvienam
Jums, bez šaubām, ir nepieciešams finansējums jūsu mājām, lai izveidotu savu biznesu, darbam, jūsu personīgajām vajadzībām un īpaši nekustamā īpašuma aizdevumiem. Es izsniedzu personīgos aizdevumus. Visi jūsu pieprasījumi sniedz priekšlikumus saistībā ar maksājumu likmēm un iemaksām, un es ar jūsu palīdzību.
e-pasts: daniellepinneau@gmail.com

www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
13:42 | 23/05/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, complexe physique et moraux, retour d'affectif rapide, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, retour affectif, concours et timidité, etc….
Vous pouvez me contactez par ces informations suivante :

Contact Maître SANTOS :
SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :+229 974 585 00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki