Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Grāmatas atvēršanas svētki un prognozes 2019.gadam


atlikušas 250 zīmes


Grāmatas atvēršanas svētki un prognozes 2019.gadam

Autors: irliepaja.lv
Piektdienā, 07. decembrī, 2018 | BIRKAS: Andris Račs , astroloģija , Austras istaba , Romas dārzs , galerija Romas dārzs , grāmata
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 16.decembrī, pulksten 13 Austras istabā galerijā "Romas dārzs" astrologs Andris Račs atvērs savu jaunāko grāmatu "Mana nākotnes karte" un ieskatīsies 2019.gada prognozēs.

"Grāmata "Mana nākotnes karte" ir turpinājums 2017.gadā izdotajai grāmatai "Manas dzīves karte". Tā kā šoruden svinu 25 gadu jubileju, kopš savas astroloģijas skolas sākuma Liepājā un pēc tam visā Latvijā, šajās divās grāmatās apkopoju visu mācību vielu, kuru pasniedzu saviem daudzajiem studentiem," irliepaja.lv pastāstīja astrologs.

"Mana nākotnes karte" varētu būt interesanta arī visiem, kuri interesējas par tādiem jēdzieniem kā brīva griba un liktenis, par to, ko varam paši darīt savas nākotnes labā, norāda autors.

Liela uzmanība grāmatā veltīta tam, kā pareizi izvelēties laiku, lai uzsāktu kādu jaunu darbu, intuīcijas lomai, dziedināšanai, tajā stāstīts par dzīves iepazīšanu, par garīgajam praksēm, tāpat noderīgus ieteikumus tajā atradīs jebkurš, kurš nolēmis tikties ar astrologu.

Visi laipni aicināti!

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki