Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Grausts un miskaste vienlaikus. Jau gadiem


atlikušas 250 zīmes


Grausts un miskaste vienlaikus. Jau gadiem (18) Grausts Zirņu ielā 91

Autors: irliepaja.lv
Otrdienā, 09. janvārī, 2018 | BIRKAS: grausti , Būvvalde , pašvaldības policija , Zirņu 91 , Arvīds Reinfelds
Izdrukāt Ziņot
Tā izskatās Zirņu ielā 91.
Tā izskatās Zirņu ielā 91.
FOTO: Lasītāja

Portāla lasītājs Andris Bitīte atsūtījis fotogrāfijas un pārmetumu pilnu vēstuli pašvaldības dienestiem par iecietību pret grausta Zirņu ielā 91 īpašnieku.

"Labdien, cienījamā portāla irliepaja.lv redakcija. Vēršos pie Jums ar lūgumu palīdzēt izkustināt jau gadu desmitiem pūstošu zobu mūsu skaistās pilsētas mutē.

Stāsts ir par graustu Zirņu ielā 91. Pats dzīvoju uz Ukstiņa ielas un katru dienu, ejot uz mājām, nākas iet garām šai izgāztuvei pilsētā. Sāp sirds, nemaz nerunājot par sabojāto garastāvokli, noraugoties uz šo bezcerību.
Man ir klasiskais jautājums pašvaldības atbildīgajiem kungiem: Kad beidzot šī izgāztuve tiks sakārtota?? Kad??

Pirms vairākiem gadiem pats vērsos pie Štāla kunga (Aigars Štāls, Būvvaldes un Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists – irliepaja.lv) norādīdams uz šo vietu. Atbilde bija, ka graustam ir tāds un tāds statuss, kas liek īpašniekam maksāt lielāku nekustamā īpašuma nodokli. Kā redzams tas arī viss. Teritorija ir brīvi pieejama, logi nav aizmūrēti. Iela – kā Zirņu tā Ukstiņa – pusēs reāli aizaug ar velēnām, kas liecina, ka gadiem nav kopta (diez cik pašvaldības budžets ir saņēmis soda naudās pa šiem gadu desmitiem?). Ugunsgrēki vairākas reizes gadā, jo pagrabā mājo bezpajumtnieki. Atkritumus izgāž kam nav slinkums utt., utt.

Šorīt izlasīju, ka Rīgas pašvaldība domā sodīt graustu saimniekus katru nedēļu.

Varbūt Liepājas pašvaldība arī var ņemt piemēru? Un pašvaldības policija arī var katru nedēļu likt sodus!

Un beidzamais jautājums – vai tiešām pašvaldība nevarētu aizmūrēt logus un uzlikt žogu, lai novērstu izgāztuves eksistēšanu? Naudiņu, protams,
piedzenot no īpašnieka..."

Arī portāls ar jautājumu vērsās pie Aigara Štāla. Lūk, atbilde, ko sagatavojis sabiedrisko attiecību speciālists:

"Noskaidroju, ka šis objekts regulāri tiek apsekots no Pašvaldības policijas puses, kā arī regulāri tiek uzsāktas administratīvās lietvedības un stādīti protokoli. Tāpat ik pa laikam no konkrētās adreses tiek izraidītas personas, kuras tur mēdz iemitināties. Šī adrese Pašvaldības policijai ir zināma.

Savukārt Būvvaldes graustu sarakstos šī adrese ir jau no 2014.gada. Sadarbība ar īpašnieku līdz šim – nekāda. Visi Būvvaldes lēmumi ir ignorēti, tāpēc 2017. gada 10. aprīlī atkārtoti esam lietu nodevuši zvērinātam tiesu izpildītājam par piespiedu naudas EUR 350 piedziņu no īpašnieka – Arvīda Reinfelda. Zvērināts tiesu izpildītājs vēl šo piespiedu naudu nav piedzinis".Attēli:

Sludinājums

atbilde
08:08 | 09/01/18
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

atbilde ir tikai nevarīga vāvuļošana. Neko nevar - ne sodīt, ne likt nojaukt, nu neko pilnīgi, īpašnieks visam uzspļauj no augsta koka. Lietvedības, protokoli, nenomaksātas soda naudas - un kur rezultāts?

Nekā jauna
21:58 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tipliska situācija Liepājā- pašvaldības ierēdņu neieinteresētība un impotence, municipālās policijas totāls tizlums.

Mērs
09:59 | 09/01/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Cik gadi ir vajadzīgi, lai manas bezzobainās iestādes pieņemtu lēmumu par piespiedu izpildi - trotuāra regulāru sakopšanu, žoga uzcelšanu utt un sekojošu līdzekļu piedziņu no īpašnieka!!!??? Lūk, iesēdināt ierēdni invalīdu ratos un likt izbraukt pa šo trotuāru, kas bildē. Protams, ka ziemas laikā! Ja izbrauc - tad paliek amatā.

Dalbodroms
18:02 | 09/01/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Tik pat cik nepieciešami lai debīliķi nosprāgtu un beidzot ievēlētu normālu Domi - 100.
Kamēr uz vēlēšanām ies caur ausīm izpistas sūdagalvas - nekas nemainīsies.

arī
10:06 | 09/01/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

vajag ko darīt ar laukumu uz Ganību ielas starp Mālu un Dārza ielu tur kaut kāda firma krauj un uzglabā smilšu kalnus,betona gabalus.Tāpat tur ir pilns ar gružiem nesmuks skats.

Whaaat??
10:45 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Esmu šokā par šo atbildi!! Pēc būtības to var tulkot šādi: "Principā mums vienalga. Īpašnieks ar mus nevēlas sadarboties, nu un mēs to respektējam.. Neiesim jau uzbāzties kārtīgam pilsonim. Lai dzīvo un mēslo, ja viņš tā vēlas"

ho
22:07 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

mēslo ne tikai īpašnieks, bet arī mēs paši, lepnie Liepājnieki, neba jau tos sūdus saved īpašnieks, vai tei paši saskrien

protokols
11:15 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

administrativo lietvedibu vajag ne tikai uzsakt, bet ari novest lidz pozitivam iznakumam, t.i. reala finansiala soda uzliksana un ja netiek maksats, piedzisana!

Jaunliepāja
21:46 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nodarboties var ar visu ko. Kur ir rezultāts? Slims tantuks nenoslauka ielu -sods. Te ir tas pats princips kas ,,Mērnieku laikos'' : llelos zagļus godā ceļ [jo nevar neko izdarīt], mazos liek cietumā [jo tos vieglāk apstrādāt] !

!
15:28 | 09/01/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

vai tad tu tekstā nemāki izlasīt, ka tiesu izpildītājs jau nodarbojas ar būvvaldes sodu - 350 eiru piedzīšanu!!

I am Sise
11:23 | 09/01/18
ZIŅOT
(-6)
(3)
+

Rakstā it kā nekas nav nepareizi-tāda nu tā situācija konkrētajā adresē ir. Viena piebilde portāla 'rakstnieķeļu' ievērībai- nu nelieciet taču savam kārtējam iedomu tēlam uz ielas dzīvot :D ), izlasot 'dzīvoju uz Ukstiņa ielas' latviešu valodu zinošs lasītājs caur smieklu asarām vairs neredz pārējo tekstu

Relax
14:09 | 09/01/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

kur nu kungs dzīvo, tur dzīvo - viņa darīšana, nevis kaut kādas sises!

Dorman
14:59 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Vai tad tādai ir jābūt pilsētas saimnieku atbildei?? Kas ir 350 eiro sods šādas ēkas īpašniekam.
Iesaku pilsētas vadītājiem izstaigāt ar kājām pašvaldības policijas klātbūtnē visus šādus graustus un pieņemt stingru lēmumu par atsavināšanu, vai nojaukšanu ar izdevumu piedziņu no īpašniekiem. Iesaku domei izstrādāt mehānismu kā sadarboties ar vēsturisko ēku īpašniekiem, Kungu ielā, Bāriņu ielā un t.t. Tas ir centrs, kuru viss biežāk apmeklē pilsētas viesi. Kauns!

Dalbodroms
17:59 | 09/01/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Policija nevienu sodu nav uzlikusi, un pašvaldība vienkārši melo.
Un viņi to var mierīgi atļauties darīt jo viņus neviens nevar pārbaudīt.

Atgādināšu, kas ievēl pašvaldības? Padomājiet, sūdagalvas.

Uzdevums žurnālistiem
09:38 | 10/01/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Sods 350 ir no būvvaldes, vai administratīvo protokolu summa? Noskaidrot, cik, kad un par kādām summām ir sastādīti protokoli no 2014. gada. Man, gan, izskatās, ka koki uz trotuāra tur aug krietni ilgāk. Gribas saprast, cik garus periodus var netīrīt trotuāru tajā rajonā un kad var dabūt kārtējo sodu. Man šķiet, ka tur ir jābūt protokolam 365 reizes gadā. Pa 3 gadiem tie būs 1095 protokoli x 20 euro= vismaz 21 900 euro sods ko jāpiedzen. Protokolus studijā!

Lbb
22:34 | 09/01/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Tas sen būtu atrisināts,ja pretī būtu Sesku rezidence-kā tas bija uz Zāļu ielas.Viss tagad tur sakārtots....tātad galvenais ,kas kaimiņos.

janka
22:55 | 09/01/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Visādi garām klīstošie aināri no ukstiņa ielas točkām tās alus bundžas ir arī safērējuši tajā dārzā.

Jana
20:05 | 12/01/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

A solution tailored to your business needs
https://www.cityfinances.lv/

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki