Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Grobiņas svētkos būs izmaiņas 904. un 912.autobusa maršrutā


atlikušas 250 zīmes


Grobiņas svētkos būs izmaiņas 904. un 912.autobusa maršrutā

Trešdienā, 23. maijā, 2018 | BIRKAS: Grobiņa , sabiedriskais transports , LST
Izdrukāt Ziņot

Piektdien un sestdien, 25. un 26. maijā, Grobiņas pilsētas svētku laikā tiks slēgta satiksme Lielā ielā, posmā no Z. Mauriņas ielas līdz Lielai ielai 34 Grobiņā.

Tādēļ pasažieri aicināti iepazīties ar gaidāmajām izmaiņām 904. un 912. autobusa maršrutā.

Lielās ielas posms 25. maijā tiks slēgts no pulksten 17.30 līdz 19.00, savukārt 26. maijā no pulksten 9.00 līdz 19.00 tiks slēgta Lielā iela, posmā no Lielās ielas 74 (veikals "Top") līdz Lielai ielai 34.

Šajā laika posmā 904. un 912. maršruta autobusi tiks novirzīti pa maršrutu Ventspils iela – Celtnieku iela – Z. Mauriņas iela – Lielā iela (skat. shēmu).
 
Sabiedriskā transporta pasažieri tiks izlaisti un uzņemti pagaidu uzstādītājās autobusu pieturvietās – pie Priežu ielas (abos virzienos) un pie Grobiņas ģimnāzijas.

No 25. līdz 27. maijam norisināsies Grobiņas svētki, kuru laikā gaidāmas visdažādākās aktivitātes un pasākumi. Apmeklētājus gaida gan svētku koncerti, nakts orientēšanās, dažādas sacensības, mājražotāju un amatnieku tirgus, izklaides un atrakcijas bērniem, dzīvās vēstures festivāls "Seeburg 2018" un daudz kas cits.

Plašāka svētku programma pieejama mājas lapā www.grobina.lv.

Atgādinām, ka sabiedriskā transporta kustības saraksti pieejami pašvaldības aģentūras mājas lapā www.liepajastransports.lv vai www.lst.lv, izmantojot mobilās ierīces.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki