Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gružotāji Karostā nerimstas, atkal jaunas kaudzes


atlikušas 250 zīmes


Gružotāji Karostā nerimstas, atkal jaunas kaudzes (9)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 06. oktobrī, 2016 | BIRKAS: atkritumi , Nodarbinātības projekti , Komunālā pārvalde , Karosta , Zigmunds Cīrulis , nelegālā izgāztuve , atkritumi
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Lasītāja

Pašvaldības aģentūras "Nodarbinātības projekti" strādnieki apzinājuši un daļēji aizvākuši Karostas mežā izgāztās gružu kaudzes. Taču vietā jau citas.

Trešdien, 5.oktobrī "Nodarbinātības projektu" darbinieki Vaira Šalma vadībā apzinājuši piemēslotās vietas, ko pagājušajā nedēļā Karostas mežā (pretī "Tarzānam" un Beberliņu veikparkam) bija fiksējusi portāla lasītāja Edīte.

Kā pastāstīja aģentūras vadītājs Zigmunds Cīrulis, bildēs redzamās gružu kaudzes aizvāktas, iespēju robežās un vēl šā gada budžeta ietvaros tikšot sakopta arī pārējā piegružotā teritorija.

"Talkā nāks Komunālā pārvalde – ar konteineriem, mēs savukārt – ar darbaspēku," teica Cīrulis, piebilstot, ka vēl gan nav apzinātas izmaksas.

Diemžēl kopā ar lasītāju, kura informēja par piegružoto teritoriju, izstaigājot mežu, atklājušās atkal jaunas gružu kaudzes (sk.fotogrāfijas).

Pēc Cīruļa teiktā "Nodarbinātības projekti" katru mēnesi no šīs teritorijas izvedot vidēji 7 – 10 m3 nelegāli izgāztu gružu, bet pērn no Karostas Ziemeļu daļas, ko vietējie sauc par 6.grupu (no Atmodas bulvāra gala līdz vēju ģeneratoram), izvesti 50 kubikmetri nelegālo gružu.

Varbūt pašvaldībai vajadzētu iedzīvotājiem sarīkot kādu izglītojošu kampaņu vai vienreizēju bezmaksas gružu savākšanas kampaņu, vairāk skaidrot par sašķiroto gružu nodošanas iespēju bez maksas "EKO Kurzemei" un "Liepājas RAS", spriež Cīrulis, atzīstot, ka zināmi panākumi laika gaitā tomēr esot sasniegti – gan Velnciemā pie dzelzceļa, gan Melnupītes krastos Lībiešu ielā, kopš regulāri sākts aizvākt gružus, cilvēki pārstājuši tur mēslot.

Sludinājums

Zukuts no Talsu ielas
07:44 | 06/10/16
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Kādam no domniekiem ir jāpārceļas dzīvot uz Karostu un jārāda piemērs karostniekiem, ko darīt ar sadzīves atkritumiem.

Jp
07:51 | 06/10/16
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Elektrošoka slazdus tur vajag, nevis izglītojošo kampaņu.

jukums
08:00 | 06/10/16
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Karosta ir jāattīra no deklasētiem elementiem

liepājniece
08:05 | 06/10/16
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Koncertzāli vajadzēja būvēt Karostas vēsturiskā centrā, lai uzlabotu karostnieku vispārējo kultūru..

Gluna
08:34 | 06/10/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nav teikts ka tie ir karostas iedzivotaji, ko dara liela pasvaldibas policijas arm'ada?

Kaija
10:26 | 06/10/16
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

... parāda bildes, atrod mājas adresi un piederību gružiem, nu un tālāk?! Uzraksta vēl ,ka šos gružus kuros ir piederību apliecinošas adrese/ bankas izdrukas, apsveikumu kartiņas, privātas vēstules un fotogrāfijas/savāc komunālā pārvalde. Tad secinājums- beriet droši, jums par to nekas nebūs un komunālie savāks!!!!????
Savulaik vērsāmies pie Pašvaldības policijas arī par šo pašu tēmu- nolikām gan adreses, gan skolas sacerējumus par ģimenes aprakstiem uz galda. Risinājums un ieinteresētība kaut šo risināt - tieši 0. Sajutos kā apgrūtinājums un nevajadzīga kašķa meklētājs...
Ir jārisina šis jautājums tālāk, kas notiek ar šādu kravu īpašniekiem?! Par to , lūdzu, rakstiet un informējat sabiedrību, kas draud par šādu cūkošanu un publiskojat varoņu - cūkmeņu vārdus.

Atmoda
09:37 | 07/10/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sestā grupa ir uz ziemeļiem no Cietokšņa kanāla, nevis starp Atmodas bulvāri un ģeneratoru. Karostai vajag sakārtotību, tad arī mazāk gružos. Pagaidām pašvaldība te tikai traucē jebkādu attīstību, viss rezervēts SEZ, nekas nenotiek ne pašam, ne Sašam..

Atmoda
09:39 | 07/10/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Un kāds Lībiešu ielai sakars ar Melnupīti (vispār jau - Cietokšņa kanālu)?!!

Karostniece
10:55 | 07/10/16
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nevar jau teikt,ka Karostā nekas neuzlabojas, bet ir atsevišķas vietas, kur vajadzētu sakopt- pie krāmu tirgu, blakus b/dārzam ir ļoti netīrs,pašā centrā!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki