Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Īpašnieka vietā būvi Zirņu ielā 91 sakārtos pašvaldība


atlikušas 250 zīmes


Īpašnieka vietā būvi Zirņu ielā 91 sakārtos pašvaldība (4)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 09. augustā, 2018 | BIRKAS: Būvvalde , Arvīds Vitāls , grausti , Zirņu 91 , Komunālā pārvalde
Izdrukāt Ziņot
Zirņu 91.
Zirņu 91.

Deputāti Pilsētas attīstības komitejas sēdē 9.augustā nolēma, ka ēku Zirņu ielā 91, kas Būvvaldes redzeslokā ir jau kopš 2007.gada, iekonservēs Komunālā pārvalde.

Kā komitejas sēdē ziņoja Būvvaldes vadītājas vietnieks Arvīds Vitāls, 8.jūnijā būvvalde pieņēmusi lēmumu, ka ēka Zirņu ielā 91 tās īpašniekam Arvīdam Reinfeldam jāsakārto divu nedēļu laikā, aizdarot ēkas logu un durvju ailas un atjaunojot žogu K.Ukstiņa ielas pusē.

Būvvaldes redzeslokā šī nepabeigtā jaunbūve ir jau kopš 2007.gada, kad pirmoreiz tika sastādīts pārbaudes atzinums. Arī pēc tam, kad 2008.gadā par būves īpašnieku kļuva Arvīds Reinfelds, Būvvalde vairākkārt uzdeva sakārtot būvi, taču visi Būvvaldes lēmumi tika ignorēti, un objektā nav veikti nekādi drošības pasākumi.

Līdz ar to Būvvaldes ieteikums ir noteikt aizvietotājizpildi, proti, uzdot pašvaldības iestādei "Komunālā pārvalde" organizēt bīstamās un pilsētvidi degradējošās jaunbūves sakārtošanu – aizdarīt ēkas logu un durvju ailas un atjaunot žogu K.Ukstiņa ielas pusē. Kā uzsvēra Vitāls, lēmums ir pamatots, jo personu drošība, dzīvība un veselība ir prioritāras attiecībā pret īpašnieka interesēm.

Objekta sakārtošanai nepieciešamais finansējums ir 2691,94 eiro.

Deputāti akceptēja Būvvaldes ieteikumu, jo precedenti jau ir bijuši – sākot no īpašuma iežogošanas līdz pat ēkas nojaukšanai.


Sludinājums

Iela
08:43 | 10/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Beidzot!

Jeblonskis
08:52 | 11/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tad vajag atņemt tam pidrilam to īpašumu!
Kārtējais lohs kas nolaidis līdz graustam jo gribēja pārdot pa miljoniem.

heh
21:22 | 13/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jablonski, šis ir sīkums salīdzinot ar muitas māju, ko iespējams, drīz būs jānojauc ar, ij kā vidi degradējošs ij bīstams!

heh
21:22 | 13/08/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jablonski, šis ir sīkums salīdzinot ar muitas māju, ko iespējams, drīz būs jānojauc ar, ij kā vidi degradējošs ij bīstams!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki