Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludina apspriešana par koku ciršanu 14.novembra bulvārī


atlikušas 250 zīmes


Izsludina apspriešana par koku ciršanu 14.novembra bulvārī

Piektdienā, 15. augustā, 2014 | BIRKAS: sabiedriskā apspriešana , koki , 14.novembra bulvāris , veloceliņš
Izdrukāt Ziņot

No 15. līdz 24. augustam tiek izsludināta publiskā apspriešana par koku ciršanas ieceri 14.novembra bulvārī, kas nepieciešama saistībā ar veloceliņa un ietves izbūvi.

Lai uzlabotu 14.novembra bulvāra infrastruktūru, ir izstrādāts tehniskais projekts "Ietves un veloceliņa izbūve 14.novembra bulvārī, posmā no Grīzupes ielas līdz Brīvības ielai, Liepājā", kas paredz likvidēt 50 kokus – 34 melnalkšņus, 4 kļavas, 2 bērzus, 6 ošus, 2 vītolus un 2 zirgkastaņas), bet no jauna iestādīt 42 kokus (melnalksni un māka ievas), informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties publiskajā apspriešanā, kas notiek no 15. augusta līdz 24. augustam, un izteikt viedokli par plānoto koku ciršanu.

Publiskās apspriedes anketas iespējams saņemt un aizpildīt Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, Liepājā, LV–3401, kā arī aizpildīt elektroniski šeit.

Pēc publiskās apspriešanas rezultāti tiks apkopoti un nodoti izvērtēšanai Apstādījumu uzraudzības komisijai.

Uzziņai:
Tehniskais projekts "Ietves un veloceliņa izbūve 14.novembra bulvārī, posmā no Grīzupes ielas līdz Brīvības ielai, Liepājā" aplūkojams šeit.
Projekta pasūtītājs – SIA "Komunālā pārvalde".
Projektētājs: SIA "IE.LA inženieri".

Papildu informāciju par koku ciršanas ieceri var saņemt Vides un veselības daļā pie dabas aizsardzības speciālistes Aldas Dambergas, tālrunis: 63404744; e-pasts: alda.damberga@dome.liepaja.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki