Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izstrādās lokālplānojumu, lai var palielināt apbūves blīvumu


atlikušas 250 zīmes


Izstrādās lokālplānojumu, lai var palielināt apbūves blīvumu (2)

Autors: Aigars Štāls, Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists
Piektdienā, 26. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Caunu 38A , Dorupes 38 , lokālplānojums , būvniecība , sabiedriskā apspriešana
Izdrukāt Ziņot

Pašvaldība pieņēmusi lēmumu apstiprināt darba uzdevumu un uzsākt lokālplānojuma izstrādi, ar kuru tiks grozīts teritorijas plānojums zemes gabaliem Dorupes ielā 38 un Caunu ielā 38A.

Lēmums nepieciešams, lai atbilstoši minēto nekustamo īpašumu īpašnieku iesniegumam varētu uzsākt lokālplānojuma izstrādi, kas ļautu palielināt minēto zemesgabalu apbūves blīvumu.

Īpašumi Dorupes ielā 38 un Caunu ielā 38A atrodas starp daudzstāvu dzīvojamās apbūves teritoriju un jauktas apbūves teritoriju. Īpašnieki vēlas savos īpašumos attīstīt dzīvojamo ēku būvniecību, tāpēc ar lokālplānojumu paredzēts grozīt pilsētas teritorijas plānojumā noteikto (atļauto) izmantošanu no Savrupmāju dzīvojamās apbūves teritorijas (DzS) uz Mazstāvu dzīvojamās apbūves teritoriju (DzM).

Lokālplānojuma izstrādes laikā sabiedrībai būs iespēja iegūt informāciju, izteikt viedokli un piedalīties tā tapšanas procesā, jo notiks dokumenta projekta (1. redakcijas) publiskā apspriešana.

Lokālplānojuma izstrādes gaitā tiks izvērtēts esošais apbūves raksturs, blīvums un augstums plānojuma teritorijā un kvartālā starp Dorupes ielu, Zirņu ielu, Otaņķu ielu un Ganību ielu, precizētas vai grozītas Dorupes ielas sarkanās līnijas, izvērtēta Dorupes ielas esošās inženiertehniskās infrastruktūras atbilstība teritorijas perspektīvajai attīstībai un noteikts nepieciešamo perspektīvo inženiertehniskās apgādes tīklu un būvju izvietojums, perspektīvais ielas šķērsprofils Dorupes ielai.

Konsultācijas ar institūcijām un iedzīvotāju interešu pārstāvjiem notiks, pieprasot nosacījumus lokālplānojuma izstrādei un pēc tam atzinumus par plānojuma redakciju, kā arī aicinot sabiedrību piedalīties publiskajā apspriešanā.

Lokālplānojuma izstrādi finansēs tā izstrādes ierosinātāji – minēto zems gabalu īpašnieki.

Lokālplānojuma sagatavošanu paredzēts pabeigt līdz 2020.gada pirmajai pusei. Dokumenta 1. redakcijas publiskā apspriešana un prezentācijas sanāksme plānota šā gada rudenī.


Sludinājums

jautajums
17:06 | 07/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ka otanku iela var but paralela ar dorupes mielu Haoss

Timurs
22:53 | 08/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Debesskrāpi būvē kur citur

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki