Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izveido papildus dobes un stādījumus ap koncertzāli


atlikušas 250 zīmes


Izveido papildus dobes un stādījumus ap koncertzāli

Ceturtdienā, 19. maijā, 2016 | BIRKAS: restorāns Vecais kapteinis , labiekārtošana , Jūras iela , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot
Pateicoties "Latvijas Valsts mežu" un Liepājas pašvaldības sadarbībai klājenisko kadiķu, kalnu priedīšu un miskantu stādījumi nupat izveidoti pie koncertzāles "Lielais dzintars".
Pateicoties "Latvijas Valsts mežu" un Liepājas pašvaldības sadarbībai klājenisko kadiķu, kalnu priedīšu un miskantu stādījumi nupat izveidoti pie koncertzāles "Lielais dzintars".
FOTO: Aigars Štāls
Pateicoties "Latvijas Valsts mežu" un Liepājas pašvaldības sadarbībai klājenisko kadiķu, kalnu priedīšu un miskantu stādījumi nupat izveidoti pie koncertzāles "Lielais dzintars". Pateicoties "Latvijas Valsts mežu" un Liepājas pašvaldības sadarbībai klājenisko kadiķu, kalnu priedīšu un miskantu stādījumi nupat izveidoti pie koncertzāles "Lielais dzintars". Pateicoties "Latvijas Valsts mežu" un Liepājas pašvaldības sadarbībai klājenisko kadiķu, kalnu priedīšu un miskantu stādījumi nupat izveidoti pie koncertzāles "Lielais dzintars". Pateicoties "Latvijas Valsts mežu" un Liepājas pašvaldības sadarbībai klājenisko kadiķu, kalnu priedīšu un miskantu stādījumi nupat izveidoti pie koncertzāles "Lielais dzintars".

Precizēts. Trīs puķu un košumaugu dobes iekārtotas Jūras ielā pie "Lielā dzintara". Košumaugi tiks iestādīti arī satiksmes aplī un  labiekārtotajā skvērā pie "Vecā kapteiņa".

Šie apstādījumi ir Liepājas pašvaldības un akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" (LVM) sadarbības rezultāts. Košumaugi minētajās vietās pēc pilsētas ainavu arhitektes Margaritas Teivānes un pilsētas dārznieces Rutas Jaunzemes ieteikumiem tiek veidoti tā, lai atbilstu koncertzāles apkārtnes apzaļumošanas projektam, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Pašvaldība šopavasar saņēma LVM piedāvājumu nodrošināt stādu klāstu pilsētas apstādījumu objektu izveidei, kā arī piesaistīt uzņēmuma speciālistus to iestādīšanai. LVM pilsētai jau ir uzdāvinājusi klājeniskos kadiķus, kalnu priedes, miskantes (graudzāle) un dažādu vasaras puķu dēstus.

Sadarbību starp Liepājas pilsētas domi un LVM ceturtdien, 19. maijā, apstiprinja ar domes lēmumu. Abu partneru vienošanās paredz, ka pašvaldība no savas puses piedalīsies apstādījumu vietu izveidošanā un labiekārtošanā, kā arī uzturēšanā.

Jau vairākus gadus Liepājas apzaļumošanā iesaistās arī dažādi uzņēmumi pēc savas iniciatīvas. Daļēji tas ir saistīts ar šo konkrēto komersantu vārda vai zīmola, vai produkcijas (pakalpojumu) popularizēšanu, taču šāda sadarbība veicina arī apzaļumošanas kultūras attīstību, iepazīstina pilsētas iedzīvotājus un viesus ar augstvērtīgiem Latvijas floras pārstāvjiem, atbilst sabiedrības interesēm dzīvot sakoptā pilsētvidē, vēlmei sajust Latvijas dabas daudzveidību ikdienā.

Sadarbība ar uzņēmumiem atbilst arī Liepājas pilsētas Apstādījumu attīstības koncepcijai 2016. – 2019. gadam, kas apstiprināta 2016. gada sākumā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki