Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jau pirmdien plāno atsākt ceļa A11 rekonstrukciju


atlikušas 250 zīmes


Jau pirmdien plāno atsākt ceļa A11 rekonstrukciju

Piektdienā, 08. aprīlī, 2016 | BIRKAS: A11 , A9 , Binders , Palanga , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

AS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) informē, ka pirmdien atsāksies rudenī pārtrauktie autoceļa Liepāja – Lietuvas robeža (A11) rekonstrukcijas darbi, kurus veic uzņēmums "Binders" .

Kā ziņo LVC Komunikāciju daļa, aptuveni 2 km ceļa vēl jāveic pilnīga pārbūve, bet 10 km ir klājama asfalta virskārta. Atjaunotajiem tiltiem pār Līgupi un Paurupi jāveic upju krastu nostiprināšana. Visa posma garumā tiks uzstādīts satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu aprīkojums – drošības barjeras un ceļa zīmes. Kopumā var teikt, ka vēl atlikusi aptuveni ceturtā daļa no darbu kopējā apjoma. Būvdarbus paredzēts beigt rudenī, to līgumcena ir 15,1 miljons eiro (ar PVN).

Uzņēmums "Binders" informāciju par gaidāmajiem satiksmes ierobežojumiem plāno sniegt pirmdienas pēcpudienā, kad būs beigusies būvsapulce par šo objektu.

Savukārt Rīgas šosejas (A9) seguma atjaunošanas un pastiprināšanas būvdarbus posmā no tilta pār Lielupi līdz krustojumam ar reģionālo autoceļu P98 Jelgava – Tukums (24.–38. km) paredz pabeigt šovasar.

Pašreiz notiek iepirkums Džūkstes–Kauguru kanāla tilta pārbūves darbiem 26,23. kilometrā. Veco tiltu nojauks un būvēs jaunu. Būvdarbu laikā satiksme tiks novirzīta pa pagaidu apbraucamo ceļu un tiltu.

Bet posmiem 97,58. – 99,74. km un 102,92. – 113,13. km vēl šogad paredz sākt projektēšanas darbus. Tam vēl rīkojams iepirkums.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki