Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jaunā patversme mēneša laikā apkalpojusi 70 dzīvniekus


atlikušas 250 zīmes


Jaunā patversme mēneša laikā apkalpojusi 70 dzīvniekus (1)

Ceturtdienā, 06. martā, 2014 | BIRKAS: dzīvnieku patversme , Nora Brūdere
Izdrukāt Ziņot

Liepājas jaunajā patversmē darbības pirmajā mēnesī kopumā uzturējušies 20 suņi un 50 kaķi, tostarp 35 kaķi uzturējušies programmas ''noķer–sterilizē–atlaid'' laikā.

To intervijā ''Rietumu Radio'' sacīja patversmes ''Lauvas sirds'' vadītāja Nora Brūdere, raksta LETA.

35 kaķi bijuši koloniju kaķi, kuri pēc sterilizācijas nogādāti atpakaļ, sacīja Brūdere. Viņa skaidro, ka arī koloniju kaķi ir bezsaimnieku kaķi, taču tie dzīvo pie daudzdzīvokļu mājām, kur tos aprūpē māju iedzīvotāji.

''Pie mums uzturas klaiņojošie dzīvnieki, kurus neviens neaprūpē, kuri ir vientuļnieki,'' sacīja Brūdere.

Jaunā patversme vienlaikus spēj uzņemt 20 kaķus un 12 suņus, un kopš trešdienas visas suņu vietas jau ir aizņemtas, sacīja Brūdere, aicinot cilvēkus būt atsaucīgiem un pieņemt dzīvniekus savā aprūpē, sacīja Brūdere.

Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmē, kas atrodas 14.novembra bulvārī 31/33, pastāvīgi strādā dzīvnieku kopējs un 24 stundas diennaktī dežūrē sertificēts dzīvnieku ķērājs.

Patversmi apsaimnieko pašvaldības aģentūra "Nodarbinātības projekti", bet līgums par veterinārārsta un farmaceitiskos pakalpojumu sniegšanu Liepājas pašvaldības dzīvnieku patversmē noslēgts ar veterinārārsti Endiju Venškevicu.

Paralēli patversmes darbam Liepājā turpinās arī programmas "noķer–sterilizē–atlaiž" īstenošana, kuru arī dzīvnieku aizsardzības organizācijas ir atzinušas par efektīvāko, pētot kaķu vairošanās ierobežošanas iespējas.

No pašvaldības budžeta patversmes darbībai šogad piešķirti 63 000 eiro.


Sludinājums

Ms Aritmētika
13:50 | 06/03/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tātad jau vismaz 5 suņuki ir izraidīti no šiem medību laukiem, un, lai atrastu vietu nākamajiem uz ielas noķertajiem/pieklīdušajiem, ātri vien būs jāizraida arī pārējie... Kas tad notiks aktīvajā sezonā, paātrinātā slaktēšana vai dzīvniekus atstās klaiņot pa ielām?

Šķiet, ka prasās pēc vairāk vietām.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki