Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jēriņš: "Merkam" uzdots notīrīt ietvi un ielu pie "Lielā dzintara"


atlikušas 250 zīmes


Jēriņš: "Merkam" uzdots notīrīt ietvi un ielu pie "Lielā dzintara" (13) Celtnieku atstātā nekārtība pie

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 25. septembrī, 2015 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Merks , Dome , Didzis Jēriņš , labiekārtošana , ielu remonts , Radio iela , Jūras iela , Dubelšteina iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Pēc tam, kad 12.augustā Būvvalde pieņēma ekspluatācijā prestižo koncertzāles "Lielais dzintars" būvi, portāls gaidīja, kad tiks satīrīta tās apkaime. Taču tas nenotika.

Remontstrādnieki un celtnieki mūsdienās parasti pēc darbu pabeigšanas ņem rokā slotu vai kāds nu uzkopšanas rīks nepieciešams, un sakopj darba vietu. Šajā gadījumā – Radio ielas daļu un ietvi pretī lepnajam "Lielajam dzintaram". Tikai ne "Merks" (vai tā apakšuzņēmēji).

Celtniecības laikā iežogotajā teritorijā, kur būvniecības laikā bija nokrauti celtniecības materiāli un notika dažādi sagatavošanas darbi, palikuši lieli balti laukumi (visas ielas platumā), bet ietvi vairāku metru garumā klāj tādi kā sastinguši brūngani dubļi. Skats tiešām neestētisks! Turklāt kopš 12.augustā lijis ne reizi vien, un pamatīgi, bet tas neko nav līdzējis – iela un ietve ir tikpat netīras (drīzāk padilušas baltās svītras uz gājēju pārejas).

Portāls lūdza šo situāciju komentēt "Lielā dzintara" arhitekta Folkera Gīnkes birojam, kurš atbildēja, ka e-pasta vēstuli ar tam pievienotajām bildēm tālāk pārsūtījis "klientam" – Liepājas domei, kas "skaidrosies ar būvniekiem" jo "mēs kā arhitekti neesam atbildīgi par šo".

Drīz pēc tam portāls saņēma domes izpilddirektora vietnieka Didža Jēriņa zvanu, un, pēc amatpersonas teiktā, kompānijai "Merks" uzdots tuvākās nedēļas laikā satīrīt bijušo būvlaukuma teritoriju. Pēc Jēriņa teiktā, līdz šim tas nav darīts, jo blakus – Jūras ielas skvērā notikuši bruģēšanas darbi.

Jāpiebilst, ka ne tikai šie lielie netīrumu pleķi degradē "arhitektūras pērli", kā to dēvē "Lielā dzintara" apsaimniekotāji, bet arī asfalta "ielāpi" koncertzāles durvjpriekšā J.Dubelšteina ielas pusē (vai būtu bijis tik dārgi uzklāt plānu kārtiņu jauna asfalta visai ielai?).

Starp citu, pēc lielajiem lietiem neglīts dubļu pleķis parādījies arī uz robežas starp veco ietves segumu un svaigi nobruģēto laukumu (agrāko skvēru) starp Jūras ielu un Radio ielu, jo šī vieta acīmredzot ir zemāka. Jauno, skaisto laukumu "rotā" arī noskretusi gružkaste.

Tas viss kopā atstāj iespaidu, ka greznā dzintara "broša" piesprausta pie novalkāta un padiluša tērpa.


Attēli:

Sludinājums

Monta
09:13 | 25/09/15
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

nevīžīgi

Zanda
09:44 | 25/09/15
ZIŅOT
(-3)
(5)
+

Viss skaidrs- nejēdzība, kas jānovērš un jāsakārto. Bet jautājums- kurš portālā tik dīvains, ka šādu vēstuli sūta arhitekta birojam, nevis ēkas apsaimnikotājiem, būvniekiem, komunālai pārvaldei utt.? Tas jau bērnam skaidrs, ka arhitektam ar to vismazākais sakars. Tātad mērķis ir nevis novērst problēmu, bet kaut kas cits...

Hm
11:21 | 25/09/15
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Arhitektam jau nu arī tas būtu jāredz...

?
10:44 | 25/09/15
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Viss ar pirkstu jāparāda?

Zandiņ
10:42 | 25/09/15
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Mērķis tiešām skaidrs. Jo visi nosauktie dienesti un viņu priekšnieki, Bārbiju Boži ieskaitot, vazājušies tur apkārt nejēgā, bet neviens nav uzskatījis par vajadzīgu dot rīkojumu satīrīt elementāru šmuci!

Oi ve
10:40 | 25/09/15
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Izskatās, ka tur kāds noslepkavots!

Tavas vecumdienas
10:11 | 25/09/15
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Lasot raksta autores sacerējumjus gribas novēlēt,lai nu mums visiem uz vecumdienām ir gaišs prāts un izdodas veikalā paprasīt pareizos maisiņus !

Ha ha
10:38 | 25/09/15
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Esi aizskarts! Žurnāliste labi pastrādājusi!

laža
15:30 | 25/09/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nauda parskaitita un ieput man

izskatas
19:12 | 25/09/15
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

pec s-diem vai asinim.

Noskatās
22:47 | 25/09/15
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Kad tu aizeji garām točno tā arī nosmird.....

TTT
00:52 | 26/09/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tas Liepājā nav nekas neparasts. Liepāja nekad netiks sakārtota. Diemžēl.

jocīgi, ka
13:18 | 28/09/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

...bet Rīdzinieki lepojas, ka viņu Rīga nekad nebūs gatava! Ko nu?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki