Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jūlijā "Ferrari" tūre vīsies arī cauri Liepājai


atlikušas 250 zīmes


Jūlijā "Ferrari" tūre vīsies arī cauri Liepājai

Trešdienā, 22. maijā, 2019 | BIRKAS: tūrisms , parāde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no sfcriga.com/ferrari-tour-latvia-2019

No 21. līdz 28. jūlijam Latvijā norisināsies "Ferrari" tūre. Ceļojošais "Ferrari" pasākums veiks vairāk nekā 1000 kilometru garu ceļu. 25.jūlijā tas piestās Liepājā.

Izbraucot no Rīgas, tas pieturēs Ādažos, Siguldā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē, Bauskā, Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī un Jūrmalā, noslēgumā atgriežoties Latvijas galvaspilsētā.

Pasākumu rīko Latvijas "Ferrari" atbalstītāju klubs un "Ferrari" atbalstītāju klubs Itālijā sadarbībā ar Itālijas Neredzīgo un vājredzīgo biedrību  ar Itālijas vēstniecības Latvijā atbalstu.

Aiz "Ferrari" mašīnām sekos autobuss ar pasākuma neredzīgajiem un vājredzīgajiem viesiem, kuri būs aicināti izbaudīt daļu ceļojuma kā "Ferrari" pasažieri.

Pasākumā piedalīsies arī žurnālistu, fotogrāfu, video reportieru un dokumentāla videomateriāla veidotāju komanda, kas iemūžinās šo vēsturisko un neparasto automobiļu pasākumu.

Ferrari tūres Latvijā 2019 dalībniekiem būs iespēja apmeklēt valsts nozīmes pieminekļus, muzejus, izstādes un vēsturiskas ēkas, izbaudīt Latvijas dabas skaistumu, kā arī piedalīties dažādos pasākumos pieturvietu pilsētās un satikt citus "Ferrari" fanus visā Latvijā.

Detalizētāka tūres informācija apskatāma šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki