Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kam tiks nauda vēsturisko ēku renovācijai, zinās maija beigās


atlikušas 250 zīmes


Kam tiks nauda vēsturisko ēku renovācijai, zinās maija beigās (6)

Autors: Sarmīte Pujēna
Sestdien, 11. maijā, 2019 | BIRKAS: vēsturiskais centrs , konkurss , piemineklis , renovācija , nekustamais īpašums , restaurācija , Dome
Izdrukāt Ziņot
Finansējumu var saņemt kultūras pieminekļa vai tā daļas restaurācijas un konservācijas darbiem, tostarp durvju, logu un citu detaļu atjaunošanai, kā arī būvuzraudzībai.
Finansējumu var saņemt kultūras pieminekļa vai tā daļas restaurācijas un konservācijas darbiem, tostarp durvju, logu un citu detaļu atjaunošanai, kā arī būvuzraudzībai.
FOTO: no liepaja.lv

Pašvaldības izveidotā komisija joprojām turpina vērtēt pieteikumus uz līdzfinansējuma saņemšanu kultūras pieminekļu saglabāšanai 2019. gadā.

Kā portālu irliepaja.lv informēja Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, komisija daļai no pieteikumu iesniedzējiem ir pieprasījusi papildu informāciju vai precizējumus, kas vairumā gadījumu arī ir saņemti.

"Komisija plānojusi lēmumu par atbalstītajiem projektiem pieņemt līdz maija beigām. Tikko komisijas lēmums tiks pieņemts, par to sabiedrība tiks informēta," raksta Štāls.

Šobrīd līdzfinansējumam ir pieejami 139 375 eiro, kas nozīmē, ka būs iespējams atbalstīt pieteikumus uz dokumentācijas izstrādi un būvdetaļu izgatavošanu vai restaurāciju, ja tie atbildīs konkursa noteikumiem.

"Lai varētu atbalstīt visus pieteikumus par restaurācijas darbiem, nepieciešams papildu finansējums. Šo naudu komisija prasīs piešķirt papildus, veicot budžeta grozījumus jūnijā. Tad būs zināmi iepirkuma rezultāti par būvuzraudzības finansējumu, ko kultūras pieminekļu restaurācijas darbu laikā pilnā apmērā nodrošinās pašvaldība," informēja Štāls.

Uz atbalsta saņemšanu saskaņā ar saistošajiem noteikumiem "Par Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu saglabāšanai" šogad pretendē 18 projekta pieteikumi.

No visiem šā gada iesniegumiem, trīs ir sagatavoti, lai saņemtu atbalstu dokumentācijas izstrādei, 11 projektu iesniedzēji pretendē uz ēkas restaurācijas būvdarbu līdzfinansēšanu, četri pieteikumi – uz būvdetaļu restaurācijas līdzfinansēšanu.


Sludinājums

vecaisnams
10:08 | 11/05/19
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Absolūti necaurskatāms un negodīgs konkurss, kuru superneprofesionāli administrē impotentā būvvalde.Viss kā jau parasti Liepājā - samocīti.

Kaķis
07:33 | 13/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ir, ir impotenti. Būvvaldē ir vislielāko sliņķu un dīkdieņu koncentrācija pašvaldībā.

Vēst.ēku īpašnieks
15:17 | 12/05/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ne visi būvvaldē ir impotenti! Tev varbūt nav paveicies vecaisnams..Esmu arī bijis uz konsultāciju pie vēstures pieminekļu arhitektes un man labi visu izskaidroja.

gan jau ka
19:12 | 12/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

UPTK

hmm
00:25 | 13/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Lai tik pamegina nepieskirt finansejumu visiem pieteicejiem!!! Ja tas ta notiks, tad tas bus pieradijums ka sis programmas faktiski NAV!

Ercens
07:50 | 13/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Vairs tikai 18 cerību nezaudējušie...Citgad pat vairāk kā 30 bijuši.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki