Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kāpu piecūkošana Liepājā nesodīti turpinās


atlikušas 250 zīmes


Kāpu piecūkošana Liepājā nesodīti turpinās (12)

Otrdienā, 23. jūlijā, 2013 | BIRKAS: pludmale , pašvaldības policija , atkritumi , Baata
Izdrukāt Ziņot

Esam saņēmuši šo materiālu no portāla lasītāja Gunta Zariņa. Pievienojamies lasītāja viedoklim, ka tā turpināties nevar. Lūdzam arī pašvaldības policiju pievērst uzmanību šim faktam!

Mēs jau sen esam pieraduši, ejot pa mežu, malu malās redzēt "civilizācijas paliekas", – alus bundžas, maisiņus, tukšas PET pudeles. Šīs drazas jau kļuvušas par normālu parādību jebkurā, homo erectus pieejamā dabas nostūrī. Protams, jo tuvāk pilsētām, jo drazu vairāk. Nereti sastopam arī lielāku atkritumu kaudzi, būvgružus, vecus apģērbus, pa kādai mēbelei... Taču ŠĀDI skati ir retums! Īpaši vietās, kuras vispārpieņemts uzskatīt par aizsargājamām dabas zonām.

Tāpēc, kaut arī mūsu mērķis nav atspoguļot visādas negācijas, tomēr te nu garām vienaldzīgi nespējam paiet. Informāciju noteikti nosūtīsim arī Liepājas pašvaldības policijai. Pilnīgi noteikti drazu kaudzē būs iespējams atrast kādas norādes uz to īpašnieku. Šo to varam pateikt priekšā. Atkritumu īpašnieks noteikti ir vietējais, –  šādu vietu kāpās atrast var tikai cilvēks, kas labi pārzina vietējo topogrāfiju (šeit pat nevar piebraukt ar mašīnu, tikai Dieviņš vien zina, kā šis perversais radījums milzīgo atkritumu kaudzi nogādājis kāpas virsotnē). Ir dažas pazīmes, kas norāda uz tirdzniecību (liels daudzums akcijas cenu zīmju, lielie produktu iepakojumi).

Pārējos pavedienus atjautīgie likumsargi atradīs uz vietas.

Civilizētās Eiropas valstīs dabas piesārņotāju tvarstīšanai izveidotas īpašas policijas vienības, kas vainīgos atrod visai ātri, un sods mērāms tūkstošos eiro; mūsu valsts ir tik atvērta dažādām Eiropas prasībām, ka droši vien arī vides aizsardzība pie mums būs līmenī, un te ir laba iespēja papraktizēties :)

Atkritumu kaudzes atrašanās vieta: Liepājas nomale, apmēram 1,5 km no Baatas pludmales uz Bernātu pusi (kaut kur nūdistu pludmales rajonā). Dažus atkritumus var redzēt jau no pludmales, jo tie atrodas pašā kāpas virsotnē.

Pie reizes varam ierosināt jauna konkursa izsludināšanu. Varētu to nosaukt, teiksim, "Cūkuģīmis 2013". Vai atradīsies kāds sponsors uzvarētāja apbalvošanai? Pirmais pretendents uz godalgu jau ir, tiesa, pagaidām vēl nezināms! Taču mēs regulāri sazināsimies ar atbildīgām instancēm, lai noskaidrotu, kā sokas Cūkuģīmja meklējumi.

Bilžu galeriju var aplūkot šeit.


Sludinājums

mija
12:03 | 23/07/13
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

tur nav vienkārši izgāztuve, tur cilvēki dzīvo, gatavo uz ugunskura ēdienu utt. pavērojiet ikdienā - brīnumu lietas uzzināsiet.

Dīvaini
12:51 | 23/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Un policija neko nezin?!

Viss ir tāpēc
12:55 | 23/07/13
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

ka cilvēki nezina, kur reāli beidzas pilsētas teritorijas dienvidos. Bomži piegružotāji ir pārliecināti, ka viņi ir ārpus pilsētas robežas. Un puse no Dienvidrietumu rajona un Ezerkrasta arī ir pārliecināti, ka pilsēta beidzas pie Dienvidu fortiem. Bet pilsēta stiepjas vēl uz pusotru kilometru uz dienvidiem. Kur tas ir redzams pludmalē? Kāpēc neviens joprojām nav uzlicis robežzīmi pie reālās ģeogrāfiskās robežas. Vai tad mūsu pilsētā, lai kaut kas mainītos, obligāti ir jābūt rakstam Kurzemes Vārdā?

nu nē
08:36 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

viss iur tāpēc, ka cilvēki ir cūcīgi, ar robežām tam nav nekādas saistības

PASVALDIBAS POLICIJA
13:02 | 23/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

PALDIES PASVALDIBAS POLICIJAI KA PIEGRUZO KAPAS.GETLINU IZGAZTUVE DR.LIEPAJAS RAJONS.

Par tēmu
15:26 | 23/07/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Par šo tēmu jau ir aprakstīts - http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/ekstremos-atputniekus-no-kapam-izraidit-nav-pamata-95938
Tā kā nav jau tā, ka neko nedara tie policisti

Liepājas RAS
15:50 | 23/07/13
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Par šādiem un līdzīgiem gadījumiem, lūdzu informēt mūs : info@liepajasras.lv, norādot iespējamiprecīzu piemēslotās vietas adresi, Vairāk informācijas šeit: http://liepajasras.lv/lv/dzivo-zalak/kopigi-rupesimies-par-tiru-apkartni/

par temu
19:23 | 23/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

par temu dara jau dara bet rezultata nav.

leons
23:37 | 23/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tur viens virels ar riteni-bardainais,ved visu uz kapaam,kas pa rokai,,,riktiigais hipijs

Ollijs
13:48 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cūka ar bomža prātu viņš ir nevis hipijs.

Atbildība
07:06 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Jo cilvēki paši aktīvāk iesaistīsies savas pludmales tīrības sargāšanā, aizrādot visiem cūkotājiem, jo vairāk labu rezultātu panāksim.
Aizrādīsim katru reizi tiem, kas nomet savu šmuci smiltīs. Aizrādīsim vienmēr, kad saldējuma iepakojums, tukša pudele, plastmasas glāzīte, vai čipsu pakas iesaiņojums, vai kas cits "izslīd" vai aizmirstas no dabas baudītāja rokas.

Guntis Zariņš
09:01 | 24/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nu galīgi neizskatījās pēc dzīves vietas - sapuvusi pārtika, atkritumu kaudzes, smirdoņa. Ja kāds dzīvotu teltī un kakātu krūmos, tas būtu sīkums, tādi ļaudis ir visur. Anglijā arī mūsējie, kas palikuši bez darba dzīvo teltīs ārpus pilsētas, bet tādas cūcības nekur nav redzētas. To steidzami vajag likvidēt.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki