Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Karostā svētdien plānotas zemessargu mācības


atlikušas 250 zīmes


Karostā svētdien plānotas zemessargu mācības

Autors: Guna Štolcere
Otrdienā, 20. februārī, 2018 | BIRKAS: zemessardze , mācības , Karosta
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.zs.mil.lv

Svētdien, 25.februārī, Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes atbildības teritorijā, Liepājas pilsētas Karostas teritorijā, plānotas Zemessardzes 44. kājnieku bataljona mācības.

To mērķis ir pārbaudīt zemessargu fizisko sagatavotību un teorētiskās zināšanas, kā arī apzināt spēcīgākos zemessargus tālākai specializāciju apgūšanai un esošo iemaņu uzlabošanai.
 
Mācībās tiks izmantota salūtmunīcija, kā arī sprādzienu imitācijas līdzekļi, kas  rada troksni un dūmus, bet neapdraud apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību. Apmācību laikā notiks transporta pārvietošanās pa autoceļu Liepāja-Šķēde un pieguļošajiem ceļiem. Nacionālie bruņotie spēki jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar sapratni izturēties pret Zemessardzes militārajām aktivitātēm.
 
Zemessardzes 4.Kurzemes brigāde aptver visu Kurzemes novadu un daļu Zemgales novada teritorijas. Brigādes pakļautībā atrodas štābs Liepājā, trīs kājnieku bataljoni Liepājā, Dobelē un Ventspilī, viens nodrošinājuma bataljons Kuldīgā un viens kaujas atbalsta bataljons Jelgavā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki