Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

KBI un "Rietumkrasts" izsludina tūrisma projektu konkursu


atlikušas 250 zīmes


KBI un "Rietumkrasts" izsludina tūrisma projektu konkursu

Pirmdienā, 08. janvārī, 2018 | BIRKAS: konkurss , tūrisms , KBI , Rietumkrasts
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar kafejnīcu "Rietumkrasts" aicina pieteikt tūrisma nozares biznesa idejas Ziemeļu mola teritorijas turpmākajai attīstībai.

2017.gada pavasarī Karostā, Ziemeļu mola teritorijā durvis vēra Latvijā unikāla kafejnīca "Rietumkrasts", kur kafiju un uzkodas iespējams baudīt burtiski dažu metru attālumā no bangojošās Baltijas jūras krastiem.

Kā min kafejnīcas īpašnieks Vilmārs Bogdanovs, Ziemeļu molam ir liels potenciāls arī tālākai attīstībai "mola teritorija ir viena no tām vietām Liepājā, kur par apmeklētāju trūkumu nevar sūdzēties ne vasarā, ne ziemā. Gada siltajos mēnešos mola teritoriju ir iecienījuši sauļoties un peldēties gribētāji, kā arī dažādu ūdens sporta veidu pārstāvji, savukārt gada aukstajos mēnešos molu apmeklē makšķernieki, pastaigu cienītāji un vienkārši skarbās Liepājas dabas tīkotāji. Esam pārliecināti, ka Ziemeļu molam ir visas iespējas pulcēt ap sevi virkni citu dažādiem laikapstākļiem un dažādiem gada periodiem piemērotas izklaides iespējas”.

Tūrismu projektu konkursā aicināti pieteikties ideju autori, kas vēlas Ziemeļu mola teritorijā realizēt jaunas un trakas idejas, paplašinot pieejamo pakalpojumu klāstu ar ēdināšanas, izmitināšanas, pasākumu organizēšanas, sporta apmācību un inventāra nomas, kā arī citu jomu pakalpojumiem.

Projektam iespējams pieteikties līdz 22.janvārim aizpildot pieteikuma formu elektroniskā veidā šeit, vai meklējot fiziski pieteikuma veidlapu kafejnīcā "Rietumkrasts". Projektam pieteiktie ideju autori tiks aicināti uz Kurzemes Biznesa inkubatora apmācību programmu ideju attīstīšanai.

Interesantāko ideju autori tiks aicināti realizēt projektu Ziemeļu mola teritorijā sadarbībā ar kafejnīcu "Rietumkrasts".

Vairāk informācijas rakstot uz jekaterina@kbi.lv.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki