Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kempings saņem būvatļauju, Vētru ielu atsāks būvēt pēc svētkiem


atlikušas 250 zīmes


Kempings saņem būvatļauju, Vētru ielu atsāks būvēt pēc svētkiem (4)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 12. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Būvvalde , Rietumkrasta iela , Klaipēdas 138 , Vētru iela , Kempings Liepāja , kempings
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

"Patlaban nekādu rosību ne nākamā kempinga, ne līdzās esošajā jaunbūvējamajā ielā vēl neredz. Kad tiks pabeigti būvdarbi Vētru ielā un atvērts veloceliņš?" – jautā irliepaja.lv lasītājs.

Atbildi lūdzām sniegt Komunālajai pārvaldei, un, kā raksta pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, tad Vētru ielas, Rietumkrasta ielas un Klaipēdas ielu posmu pārbūves darbi atsāksies aprīļa beigās – pēc Lieldienām.

Darbi šajā objektā ir jāpabeidz šogad, taču, kā informēja Štāls, precīzs datums nav noteikts, jo var būt kādi papildu darbi un līdz ar to nepieciešams termiņa pagarinājums.

Kempinga ēku kompleksa Klaipēdas ielā 138 būvniecības ieceres virzītāji – SIA "Kempings Liepāja" – ir izpildījuši būvdarbu uzsākšanas nosacījumus un saņēmuši būvatļauju, kas derīga līdz 2023.gadam, bet ar SIA "Kempings Liepāja" noslēgtajā līgumā teikts, ka kempings jānodod ekspluatācijā līdz 2019.gada beigām, irliepaja.lv uzzināja domes Nekustamā īpašuma pārvaldē.
 


Sludinājums

Ivars
07:51 | 12/04/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Tad jau kempinga īpašnieki kaut kādā daunu kredītiestādē dabujuši piķi un grib to piķi notralināt, vai arī grib imitēt domei vismaz kādu darbību, lai domes lētticīgais vairākums to vērtīgo zemes gabalu vēl kādu brīdi neatņemtu.

gdfytydv
16:31 | 12/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ja būtu saprātīgs PASĀKUMS un nopietns tad jau maijā jāveras vaļā .A šiem tik pupiš i kukuš UZMETIENS Bankā paslauca kreditu un notinās Uztaisīs CITU FIRMU Aizbrauc uz PALANGU tur jau tagad apkārt gāž ,Nav vietas kur apsēsties

es
16:49 | 12/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

tur plāksne norādīta, ka darbi bija jāpabeidz līdz 2018.gada 22.decembrim.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki