Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ķēpājumus mazinās ar 8400 eiro vērtu izglītojošu kampaņu


atlikušas 250 zīmes


Ķēpājumus mazinās ar 8400 eiro vērtu izglītojošu kampaņu (9)

Piektdienā, 29. aprīlī, 2016 | BIRKAS: pilsētvide , grafiti , iepirkums , Idea Riga , labiekārtošana
Izdrukāt Ziņot
Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī.
Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī.
FOTO: irliepaja.lv
Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī. Ķēpājumi nelielā Fr. Brīvzemnieka ielas posmā 28.aprīlī.

Liepājas pašvaldība nolēmusi veidot informatīvi izglītojoša kampaņu jaunu ķēpājumu mazināšanai pilsētvidē. To par 8401 eiro apņēmies veikt uzņēmums "Idea Riga".

Firma "Idea Riga" kā iepirkuma uzvarētājs par šo summu veiks radošā risinājuma izstrādi, realizāciju un publicitāti. Šādi informācija rodam Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Portāls vērsās pēc komentāra Liepājas domē, kāpēc tā kampaņa bija bija jārīko, kāpēc tagad un kā šī nauda tiks izmantota.

Skaidro domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne: "Ņemot vērā, ka Liepājā aizvien biežāk uz ēku sienām parādās dažādi ķēpājumi un sakarā ar to, ka pilsēta kopumā ir "pieteikusi karu" cīņai ar ēku apzīmētājiem, radās ideja veidot īpašu kampaņu tieši jauniešiem, kuri, ņemot vērā dažādus statistikas datus, pārsvarā arī ir tie, kuri visbiežāk uz ēkām zīmē dažādus bezjēdzīgus ķeburus.

Kopumā izsludinātajā konkursā savus piedāvājumus bija iesnieguši pieci pretendenti. Visprecīzāk definētajiem mērķiem un problemātikai atbilda SIA  "Idea Riga" piedāvājums, šis uzņēmums arī bija izstrādājis vissaprotamāko, radošāko, daudzveidīgāko kampaņas risinājumu, tāpat "Idea Riga" bija vispārliecinošākie un piemērotākie ķēpājumu kampaņai paredzētie vizuālie materiāli.

Galvenie kampaņas mērķi ir samazināt to personu īpatsvaru, kuri apķēpā dažādus objektus pilsētvidē, veicināt skolēnu informētību par atbildību un sodiem saistībā ar citu īpašumu bojāšanu – apzīmēšanu ar krāsu, samazināt apzīmēto ēku skaitu pilsētvidē, informēt  iedzīvotājus par pašvaldības iesaisti ēku apzīmēšanas apkarošanā un veicināt iedzīvotāju iesaisti cīņā pret nelegālajiem zīmējumiem.

Primārā kampaņas mērķauditorija ir jaunieši, sekundārā – jauniešu vecāki, radinieki, pedagogi, namīpašnieki un sabiedrība kopumā. Šīs kampaņas galvenais uzdevums ir vienkārši un uzskatāmi skaidrot, cik nepieņemami ir apzīmēt ēku sienas un citus objektus pilsētvidē. Kampaņa ir paredzēta informatīvi izglītojoša, tāpat  kampaņa būs arī vizuāli un saturiski uzrunājoša.

Uzņēmums "Idea Riga" izstrādās izdales materiālus jauniešiem, izveidos izglītojošu prezentāciju demonstrēšanai skolās, radīs video klipu, rīkos pasākumus, gatavos informāciju sabiedrībai kopumā, pilsētvidē uzstādīs jaunu vides objektu, organizēs konkursus un dažādas aktivitātes sociālajos tīklos. Kampaņa paredzēta divos posmos – maija beigas  un 2016./2017 mācību gada sākums."


Sludinājums

ha ha
07:00 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Atkal vējā izmesta nauda .Tie trulie kas sienas apcūka jau nu nemaz nezinās ka tāda kampaņa notiek

Suns
07:05 | 29/04/16
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Beidzot pilsēta ko darīs! Laba ideja! Pretīgi skatīties uz tām apzīmētajām ēkām.

Irita
08:31 | 29/04/16
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Liels paldies Uldim Seskam par jauko ideju.

£
10:10 | 29/04/16
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Ja PP aiz slinkuma peles neker,tad tur nekaada izgliitojoshaa kampanja neliidzees ! Likvideejiet PP un par ieguutajiem liidzekliem , organizeejiet izgliitojoshaas kampanjas cauru gadu 2x nedeelaa !

Felds
10:11 | 29/04/16
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Forsi

Andrīc jop Bandīc
11:21 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

20k€ seku likvidēšanai, 8k€ kaukādam balagānam.
Pa to naudu var diezgan daudz slēptas kameras salikt, un pieķert nozieguma vietā.
Kā arī aizliegt veikalos pārdot krāsu balonus nepilngadīgajiem!
Pat nevajag nekādu likumu pieņemt, vienkārši veikalu nostrostēt! Kā nekā uz krāsu baloniņiem ir rakstīts - sargāt no bērniem! Nu tātad - NEPĀRDOT!
Kā nekā, ja nepilngadīgais pirks mačeti, cirvi vai motorzāģi - arī pārdos?

Andra
12:52 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Pilnīgi piekrītu - beidzot ir jāsaliek kameras, un pēc iespējas vairāk! Citādi municipāļi vispār neko neredz.

tante
13:58 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Taisni kauns par Liepāju, ka tā ir apzīmēta. Vēl saliek fotogrāfijas ar slavenībām ,kuri pozē ar ķēpājumu aiz mugurējās mājas sienas ! Vot-mode !

ad
14:26 | 29/04/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Liepājas Domes PAŠVALDĪBAS POLICIJA nodarbojas ar soda kvīšu izrakstīšanu autovadītajiem , nevis ar cīņu pret ķēpājumiem !

Protams, ka vieglāk to darīt , vai ne ?

Nobaroti vepri braukā elektromobīlī .......KAUNS SKATĪTIES

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki