Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Klaipēdas šosejas posmā konstatēts remontdarbu brāķis


atlikušas 250 zīmes


Klaipēdas šosejas posmā konstatēts remontdarbu brāķis (4)

Otrdienā, 25. septembrī, 2018 | BIRKAS: A11 , ielu remonts , CTB , Latvijas valsts ceļi , satiksme
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no facebook.com/CTBholding

Klaipēdas šosejas posmā starp Liepāju un Nīcu šogad tika pabeigti remontdarbi, taču trīs kilometru posmā ir konstatēts brāķis un nav uzklāta asfalta virskārta.

Par to aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

No Liepājas robežas līdz Grīnvaldciemam (10,4.– 13. km) pastiprināti veidojās rises, kuru iemesls, iespējams, ir asfalta apakšējos slāņos, tādēļ nolemts pagaidām asfalta virskārtu neuzklāt. Attiecīgi šajā posmā pagaidām paliks asfalta saistes kārta un līdz nākamajam gadam tiks veikts monitorings.

Pagaidām visā atjaunotajā ceļa posmā saglabāts maksimālā ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā. Patlaban pēc seguma virskārtas izbūves ceļu klājošā bitumena saistviela veido neredzamu plēvīti, kas var būt slidena, tāpēc ir nepieciešams laiks, lai ar automašīnu riepām šo plēvīti nodeldētu. Ātruma ierobežojums tiks noņemts tad, kad saķeres mērījums šajā posmā atbildīs normai.

Jau ziņots, ka no Liepājas robežas līdz Nīcai veikta ceļa seguma atjaunošana: asfalta seguma izlīdzinošā frēzēšana, uzklāta asfalta saistes kārta un virskārta. Atjaunots arī tilts pār Toseles upi un 21 sabiedriskā transporta pieturvieta. Uzklāts horizontālais marķējums.

Būvdarbus veica SIA "CTB" par līgumcenu 3,5 miljoni eiro. Būvdarbi veikti par valsts budžeta finansējumu.


Sludinājums

CTB
12:58 | 25/09/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

arī CTB vīreļi uz Brīvības ielas (pie Latvijas naftas) 2 reizes centās labot iesēdušos kanalizācijas vāku, bet arī tas neizdevās. Tagad vēl vairāk sačakarējuši

Kuku
13:22 | 25/09/18
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Ja uzliek ātruma ierobežojumu, tad vajag kontrolēt tā ievērošanu. Šajā gadījumā tas ir pretimbraucošo drišības jautājums, jo tas duriks, kurš, metot uz 90 vai 100 km/h, saslīdēs, iespējams būs purnā kādam pretimbraucošam. Bet policijai šis asoejts ir dziļi vienaldzīgs.

asais
16:08 | 25/09/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ampelmani, varbūt pats vispirms iemācies braukt un tad izdari pārgudrus secunājumus.

Brrr
14:57 | 25/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

un tā visu laiku...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki