Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Klāt satiksmes izmaiņas tilta un Lielās ielas remontu posmā


atlikušas 250 zīmes


Klāt satiksmes izmaiņas tilta un Lielās ielas remontu posmā (4)

Piektdienā, 01. jūnijā, 2018 | BIRKAS: satiksme , tramvaja tilts , Lielā iela , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot

Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcijas laikā no 1. līdz 3. jūnijam tramvaju kustība tiks pārvirzīta pa jaunajām tramvaja sliedēm. Notiks izmaiņas arī pārējās satiksmē.

Transportlīdzekļu satiksme pa jaunizbūvēto ceļu gan Lielajā ielā, gan uz Tramvaja tilta tiks pārvirzīta pakāpeniski vairākos etapos. Lūdzam autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot līdzi ceļa zīmēm, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka tramvaji 2. jūnijā sākotnēji kursēs pa abiem sliežu ceļiem, katrs savā virzienā. Pēc tam, no 3. jūnija, tiks organizēta maiņvirziena plūsma pa jaunizbūvēto sliežu ceļu jūras pusē.

Pēc tramvaja satiksmes pārslēgšanas uz jaunizbūvētajām sliedēm, pakāpeniski tiks pārorganizēta arī pārējo transportlīdzekļu satiksme pa jaunizbūvēto ceļa pusi. To plānots veikt pakāpeniski trīs etapos:

• 1. etaps – naktī no 6. uz 7.jūniju tiks pārvirzīta satiksme uz Tramvaja tilta,
• 2. etaps – naktī no 9. uz 10.jūniju satiksmes izmaiņas būs Lielās ielas posmā no Jūras ielas līdz Radio ielai (Sv. Trīsvienības katedrālei),
• 3. etaps – naktī no 16. uz 17.jūniju satiksmes izmaiņas būs Lielās ielas posmā no Radio ielas līdz Rožu laukumam (Liepājas Universitātei).

Arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Savukārt virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs braukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiek saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei ir atvērta tikai vienā virzienā – no Rožu laukuma uz Tramvaja tiltu (līdz Jūra ielai).


Sludinājums

Zūndap
12:18 | 01/06/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Kurš tilts Liepājā ir JAUNAIS ?

Egija
15:03 | 01/06/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Brīnišķīgi raita šī kustība pa Jauno tiltu ir, it sevišķi no braucot uz un no darba!!!

Bet
15:41 | 01/06/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Lielās ielas jaunizbūvētā puse vēl pilnībā nav noasfaltēta, un tiltam arī nav margu. Kur tad gājēji paliks, vai pa kanāla visu staigās?

Justin
09:51 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki