Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Klubs "Amber City BMW" apdāvina dzīvnieku patversmi (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Klubs "Amber City BMW" apdāvina dzīvnieku patversmi (galerija) (5) Klubs

Sestdien, 09. aprīlī, 2016 | BIRKAS: dzīvnieku patversme , Amber City BMW , labdarība , Raimonds Petrovičs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: "Amber City BMW"

Noslēgusies labdarības akcija, kurā kluba "Amber City BMW" biedri veikalā "Depo" iegādājās pārtiku un dažādus piederumus un ziedoja tos patvesmei "Lauvas sirds".

Kā portālu informēja klubs, mērķis bija apdāvināt pēc iespējas vairāk ķepainīšus. Cilvēku bija aptuveni 50, kuri sadāvināja ļoti daudz kaķu un suņu konservus, graudus, vitamīnus, rotaļlietas, šampūnus dzīvniekiem, kaķu smiltis, segas un pats galvenais – divas lielas suņu būdas. Patversme "Lauvas Sirds" arī neslēpa, ka šis ir lielākais ziedojums viņu vēsturē.

Kluba pārstāvis Raimonds Petrovičs: "Mūsu labdarības akcija ir izdevusies, jo piesaistijām daudzus cilvēkus, kuri apsolijās arī turpmāk veikt ziedojumus. Par to, ka nebija iespējam apskatīt patversmes dzīvniekus, gan esam nedaudz vīlušies. Mums bija apsolīts, ka tiks izrādīta patversme, bet atbraucot piektdien pulksten 16.30, kā bija runāts, izrādijās ka dzīvnieki jau ielikti voljēros. Turklāt viens no patversmes darbiniekiem mums visiem sabļāva, ka laika neesot, drīz darba laiks beidzas. Tas vel vairāk izraisija sašutumu, jo daudzi vēlējās apskatīt dzīvniekus un pat adoptēt! Turklāt arī patversmes darbinieks paziņoja ka negaidija tik daudz cilvēku!"Attēli:

Sludinājums

Ēriks H
13:00 | 09/04/16
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

... ceru, ka ''atsaucīgajam'' patversmes darbiniekam pirmdiena būs pēdējā darba diena - lietu nodošana un aprēķina saņemšana... un darba devējam - Liepājas pašvaldībai derētu izvērtēt patversmes darbinieku un vadītājas atbilstību ienemajam amatam...
Visu laiku brēc - ziedojiet !!! ziedojiet !!! - kad atved pilnu istabu labumu - pasūta gandrīz uz trīs burtiem !!
( pats akcijā nepiedalījos - nav man BMW :) - bet šitāda attieksme nopietni iebesīja !!! )

Arvis S.
13:18 | 09/04/16
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Paldies puišiem organizātoriem,viss bija izdevies,izņemot to,ka patversmē netika izrādīti dzīvnieki,vai tiešām patversmes darbinieki nevarēja ilgāk uzkavēties? Tik daudz tika saziedots,bet mana meita pat nevarēja aplūkot kaķīšus! Attieksme likās,itkā ziedotājiem tas bij pašsaprotams darbs,atvest,nolikt un tīties prom.
Paldies Amber Citi BMW īpašniekiem, tā turpiniet,gaidīsim jaunumus no jums.

???
17:24 | 09/04/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Jā, kaut kāds nesaprotams gadījums... Varbūt kaut kas tajā patversmē 'slēpjas'?

Krista
18:45 | 09/04/16
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Dzivnieku kopēji ir kopēji dara to kas jādara, un varbūt nebija viņu uzdevums uzņemt viesus..., taču, ja bija runāts konkrets laiks, tad jābrīnās ka nebija pati vadītāja, jo viņa gan ļoti pozitīvs un atsaucīgs cilvēks!
Un ja bija teikts, ka kāds iespējams vēlējās adoptēt dzīvnieku, tad nu jabrauc būs vēl, jo pie cilvēku attieksmes dzīvnieks nav vainīgs!

Arturs
20:57 | 09/04/16
ZIŅOT
(-10)
(4)
+

Lai nu kas, bet ne jau BMW saimnieki ir tie "labiņie" - tikko uzlīst, tā lido sāniski apdrsudot citus, tgd te baigi rūpējas par dzīvniekiem, mājās savus sitot.. Stulba reklāma ar pašu bembistu liepājniekiem.lv sastāvā

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki