Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Konkursa uzvarētāji būvē bērnu laukumu


atlikušas 250 zīmes


Konkursa uzvarētāji būvē bērnu laukumu (5)

Trešdienā, 05. oktobrī, 2011 | BIRKAS: Liepājas Jaunie Vanagi , LMT , konkurss
Izdrukāt Ziņot

Konkursa "LMT Liepājai" ietvaros savas idejas  - bērnu laukuma izbūve - realizēšanu sākusi Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi”.

Liepājā norisinājās projektu konkurss "LMT Liepājai”, kura ietvaros vienu no naudas balvām savas idejas realizēšanai ieguva Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi”. Ideja bija izveidot piedzīvojumu laukumu visai ģimenei pie ēkas Klaipēdas ielā 96A. Kopš projekta apstiprināšanas notika "neredzamais” darbs.
Laukumu veido biedrības "Jaunatne ar misiju" mākslas studijas "Ķēpa" mākslinieks Juris Beķeris–Brīvkalns. Un līdz šim viņš visas detaļas veidoja pie sevis dārzā. Jo viss laukums būs no koka un rokām veidots.
Taču šonedēļ notiek pirmie redzamie darbi. Laukums šobrīd izskatās kā kurmja rakumi, jo jaunieši ir sarakuši bedres balstiem. Un ir uzstādītas pirmās konstrukcijas – bērnu atrakciju centrs, informācijas dēlis un riteņu novietnes. Kopskaitā laukumā būs 15 konstrukcijas – krikets, boulings, smilšu kaste, soli ar galdiņiem, katamino, riču-raču, dambrete, cirks, galda teniss, labirints u.c. Pie laukuma uzstādīšanas lieli palīgi ir vietējie bērni, kuri nāk un palīdz un jautā kad būs nākamā reize nākt un palīdzēt. Šie paši bērni arī palīdzēja, kad sabiedrībai bija jābalso, lai šis laukums šeit taptu – viņi iznēsāja balsojuma anketas apkārtējo māju iedzīvotājiem. Paldies viņiem par palīdzību un paldies viņu vecākiem par atļauju to darīt.
Arī nākamo nedēļas nogali, sākot jau no piektdienas, notiks laukuma uzstādīšanas darbi. Ja ir interesenti – droši var doties līdzēt! Gan bērni, gan tēti un mammas.
Laukums lietošanai tiks atvērts svinīgajā atklāšanā 30.oktobrī pulksten 13.00, kad notiks pasākums "Piedzīvojums ikvienam!”. Tajā katrā no atrakcijām tiks izdarīti pirmie metieni, lēcieni, gājieni, šļūcieni, sitieni utt. .

Līga Krēsliņa, projekta vadītāja, BJB "Liepājas Jaunie Vanagi” valdes priekšsēdētāja


Sludinājums

esa
11:07 | 05/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Viss ir ļoti apsveicoši, bet nav saprotams lietderīgums bērnu laukumam, kas atrodas blakus, un kuru nesen atklāja (naudas izšķērdēšana vai nepārdomāta rīcība). To laukumu tak varēja ar šo kopā uzbūvēt, jo esošajā bērnu laukumu vietā vietas pietiktu gana (un pietiek), novācot pie reizes tos aizvēsturiskos krievu laiku rīkus, kas tikai bojā skatu, un ir pat bīstami mazajiem bērniem. Nu tā!

Tā ir
13:00 | 05/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā parasti, kaurt kas nav izdomāts. Bet nekas, bērniem būs vairāk vietas, kur spēlēties. Vienīgi žēl, ka jau rudens klāt un drīz ziema.

tā nav!
16:02 | 05/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

kā parasti Liepājas dome izceļas ar savu .....! jo PĒC tam, kad bija pieteikta dalība konkursam tika atjaunots vecais laukums turpat blakus plus tad, kad bija zināms, ka konkurss ir izturēts, ka finansējums saņemts, tika pielikti klāt vecajam-atjaunotajam bērnu laukumam jaunas atrakcijas...

esa
20:04 | 05/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tā ir! Skumīgi tas, ka mūsu pusē nav tādu bērnu laukumu kādi piemēram ir Ventspils, Cēsu, Siguldas, Madonas pusē. Būtu tak aizbraukuši un apskatījuši...kārtīgi, glīti un pārdomāti. Vai nav gribēšanas, varēšanas? Cenšas, bet kaut kā pašvaki. Bet kā vienumēr ir labi kā ir, un ar to jau ļautiņi samierinās. Nu vismaz kaut kas! Smiltīs, dubļos.utt.

!!!!
10:02 | 06/10/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Būs kur krievu bandfam izplesties un atkal ko sabojat un sikiem grafitot

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki