Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Krievijas biznesmeņa plāni Liepājā izrādījušies plāni?


atlikušas 250 zīmes


Krievijas biznesmeņa plāni Liepājā izrādījušies plāni? (20)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 04. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Celtnieku 12A , Celtnieku 12 , SEZ , Berči , Irina Barbaša , Kalpaka 5/7/9 , Upmalas 9 , Rīgas 63/65 , Aleksandrs Kozlovs , Geokom , Baltkom
Izdrukāt Ziņot
Upmalas 9.
Upmalas 9.
FOTO: irliepaja.lv
Upmalas 9. Rīgas 63/65. Rīgas 63/65. Celtnieku 12.

Pirms pieciem gadiem Kaļiņingradas uzņēmējs Aleksandrs Kozlovs iegādājās Liepājā vairākus īpašumus, bet nu jau ilgāku laiku te nav rādījies un arī savus biznesa plānus, šķiet, ir aizmirsis.

2014.gadā Kozlova izveidotais uzņēmums SIA "Baltkom" izsolē iegādājās bijušo Liepājas Linoleja rūpnīcu, kuras teritorijā, saskaņā ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdei iesniegto biznesa plānu,  Upmalas ielā 9 un O.Kalpaka ielā 5/7/9 plānoja attīstīt industriālo parku ar vairākiem ražošanas uzņēmumiem, un pat sāka teritorijas rekultivāciju, par ko Liepājas SEZ valde uzņēmumam laipni piešķīra speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu.

2014. un 2015.gadā uzņēmējs plānoja ieguldīt teritorijas sakārtošanā 530 000 eiro, bet piecu gadu laikā "Baltkom" solīja ieguldīt būvniecībā un tehnoloģijās 2,4 miljonus eiro. "Baltkom" arī bija apliecinājis, ka plāno savest kārtībā kultūrvēstures pieminekli – Paula Maksa Berči projektēto bijušo Linoleja rūpnīcas administratīvo ēku. Taču krievu uzņēmēja entuziasms drīz bija zudis, un SEZ pārvalde konstatēja, ka jau 2014.gada pēdējā ceturksnī, kā arī 2015.gadā faktiskie ieguldījumi ir mazāki, nekā plānots. SEZ līdz šim nesekmīgi centusies panākt, lai uzņēmums pildītu līgumsaistībās paredzētos investīciju ieguldījumus, šonedēļ atzina SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece, norādot, ka "Baltkom" "nodokļus maksā, bet reāla darbība nenotiek".

SEZ pārvaldes rīcībā esošā informācija par uzņēmēja plāniem un iespējamo rīcību esot "skopa".

Būvvaldei nav nekādas informācijas, kā arī nav iesniegta nekāda projektu dokumentācija par vēl diviem citiem Kozlova jau 2013.gadā Liepājā iegādātajiem īpašumiem – bijušo maizes ceptuves kompleksu Rīgas ielā 63/65, kā arī ēka Celtnieku 12, kuru īpašniece oficiāli ir šobrīd neaktīvā SIA "Geokom" (valdes locekle un īpašniece Kozlova novadniece Vera Kandaurova).

Rīgas ielā SIA "Geokom" solīja veidot modernu tehnoloģisku parku un ražotni, savukārt Celtnieku ielā – viesnīcu. Taču jau tajā pašā 2014.gadā pašvaldības policija Celtnieku 12 īpašniekam sastādīja protokolu par teritorijas neuzturēšanu kārtībā un sāka administratīvo tiesvedību.

irliepaja.lv noskaidroja Būvvaldē, ēka Celtnieku ielā 12 kopš 2013. gada ir atzīta par "D" kategorijas graustu.

"Būvvalde regulāri apseko šo īpašumu, regulāri sazinās ar īpašnieku pārstāvjiem, prasot uzturēt kārtībā žogu ap zemesgabalu, aizdarīt ēkas durvis, logus, nepieļaut nepiederošu personu iekļūšanu īpašumā," informēja Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

SIA "Geokom" 2013.gadā uz pieciem gadiem iznomāja arī pašvaldībai piederošu zemesgabalu Celtnieku ielā 12A 1803 m2 platībā teritorijas labiekārtošanai un autotransporta novietņu izbūvei pie plānotās viesnīcas ēkas Celtnieku ielā 12.

Kādreizējā SIA "Baltkom" pārstāve Irina Barbaša portālam sacīja, ka jau divus gadus vairs nav saistīta ar šo uzņēmumu. Pēc viņas teiktā Aleksandrs Kozlovs "maldināja visus" un nepildīja saistības, kas paredzētas ar SEZ noslēgtajā līgumā, neturpināja būvniecību, vienīgi nodrošināja teritorijas apsardzi. Arī kāds cits Kozlova pārstāvis Liepājā, kurš nevēlējās, ka viņa vārdu publicē, atzina, ka jau sen nav ticies ar uzņēmēju un nesaņem no viņa nekādas atbildes, lai gan redzams, ka ziņojumus viņš ir lasījis.


Sludinājums

:)
07:25 | 04/04/19
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Rietumu sankcijas pret PaRašu darbojas itin veiksmīgi.

to nu nepūt pīlītes
20:58 | 04/04/19
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Kaut kas tāds notiek tikai Tavos miklajos sapņos.
Gan pārdevējs, gan pircējs ar savu īpašu var rīkoties kā vien vēlas, un kā ļauj viņu rocība.
Varētu padomāt, ka pārdevējam ir pienākums un nepieciešamība sekot, kas vēlāk notiek ar īpašumu kuru viņš ir pārdevis.

nu nepūt pīlītes
16:16 | 04/04/19
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Nevajag buldurēt par mistiskiem iemesliem, kad abjekti paši skaidri rāda gan pircēja, gan pārdevēja bezatbildību. Ja kas valstī ir mistisks, tad tieši ``pērk un pārdod`` sistēma. Valstī nevar būt kā krāmu tirgū - uzkrīt ace uz krāmu, nopērk, pēc tam nezin, kur likt. Ir jābūt likumiem, kas nosaka, kā valsti neizputināt. Valsts zelts un sudrabs, ražotnes, lauki un meži tieši tāpat tiek izšiverēti. Jo nav nedz tikumu, nedz likumu, kas to būtu aizliedzis. Vai vismaz kontrolējis, lai tirgošana nenotiek noziedzīgi.

to ko jūs, ko jūs
13:16 | 04/04/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Nedomāju, ka pārdevēju šeit jebkādā veidā var vainot, jo jebkurš pārdevējs ir ieinteresēts pārdot. Un pie tam šai konkrētā situācijā pircējs sākotnēji arī pildīja plānotos plānus, kuru dēļ šos īpašumus iegādājās. Kurš pārdevējs būt ieinteresēts nepārdot savu īpašumu tikai kaut kādu mistisku iemeslu dēļ maksātspējīgam pircējam?

ko jūs, ko jūs
10:27 | 04/04/19
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Visveiksmīgāk šeit darbojušies p ā r d e v ē j i, tak jau tās pārdošanas organizē ne jau kāds vienā personā. Bet par pārdevējiem - ne vārda. Lai kaut ko nopirktu, ir vajadzīgs pārdevējs. Nevar neviens neko nopirkt no nekā. Tad rakstiet, kādi plāni bija pārdevējiem. Uz pārdošanas brīdi taču objekti bija lietā liekami, nevis grausti. Vajadzēja tikai drusku iespringt un plānot, kā tos izlietot pilsētas koplabumam, nevis ieplānot izsolīšanas, lai saēd laika zobs. Notiek posta darbi, bet čalojam tikai par ``pazudušajiem`` pircējiem. Cik viegla dzīve visiem.

Atceros
08:43 | 04/04/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Visus šos minētos un virkni neminētos nekustamos īpašumus palīdzēja nopirkt viens bijušais Liepājnieks ar lielu pieredzi valsts pārvāldē. Kas tagad jau pats dzīvo kādus 3 gadus Kaļiningradā. Atceros, ka Krievijas pilsonim bija tiešām perspektīvi plāni, kas nogāja greizi grūti sptiest. Par naudas trūkumu to nevar naosaukt tur ir , kas cits apakšā. Cik zinu abi viņi ar exs Liepājnieku veiksmīgi strāda Ka
ļiningradā.

ups
09:00 | 04/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

.... tad jau latvieši te varēs tagad taisīt biznesu.

Dagoberts
11:28 | 04/04/19
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Un ko nu?
Ko te pašvaldība vispār var izdarīt?
Privātīpašums ir svēta lieta!
Redzam jau gadiem uz Grīzupes ielas to deviņstāvu pieminekļus bez logiem.

Celtnieku iela
12:07 | 04/04/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Nav ko raudāt, jo gan jau pilsētas bruģi vēl šobrīd min kāds cilvis, kas "palīdzēja" iznīcināt Rovi un nobērēt viņa maizes kombināta biznesu. Tagad saprotams, cik centīgs bijis Aleksandram kalpojot.

par rovi
12:25 | 04/04/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

par rovi tas ir atsevišķš stāsts. un nav ne kādu sakaru ar šo.

dins
18:46 | 04/04/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Kur krievi- tur haoss un iznīcība...

Jeblonskis
18:56 | 04/04/19
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Latvija izdod miljonus lai pirktu kaukādus lūžņus armijai, bet Krievija 1kārši paņem un nopērk Latviju! Ar visu to tehniku bonusā! :-D
Kāda jēga no kaukādas armijas, ja Lavija tiek 1kārši legāli pārdota Krievijai?
Bet nu 1 pozitīvs moments no Latvānijas Guberņas būs - Nebūs jāatdod parāds Eiropas Savenībai! :-D

Jaunliepāja
23:19 | 04/04/19
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Jeblonski! Tas viss nav tik vienkārši! To ka tu pūt Latvijas ienaidnieku stabulē, ir pat zirgam skaidrs! Te ir vienkarša naudas atmazgašanas shēma. Krievs nopirka īpašumus ārzēmēs. Pagaja N-tie gadi. Pārdeva. Nauda legalizējās. Cik krievu mafija ir uzpirkusi īpašumus ārzemēs-Vau! Māja tur ,māja šur. Bankā glabāt nevar. Krievijā izmantot nevar. Tagad pārdos ,kaut ar zaudējumiem ,un būs legāla nauda. Nu kaut kas līdzīgs kā,, padumjā'' laikā ar loterijas biļetēm. Ja tu vinnēji automašīnu, tad biļeti varēja pārdot par dubultu cenu! Kur dabūji mašinu,par kādu naudu? Vinnēju! Viss čikiniekā! Tā ka Liepāja ir pilna ar tādiem brīnumiem ,ja kas!

Jaunliepāja
16:42 | 06/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labāk būt auseklīšu antiņam ,nekā plānā galdiņa urbējam!

to jaunliepaja
08:24 | 05/04/19
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

kārtējais auseklīšu antiņs piemodies.

ekles
11:25 | 05/04/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

kamēr pašvaldība neizstrādās mehanismu ka piespiest jaunus īpāsniekus(ik sevišķi ārzemniekus) pildīt savus pienākumus attiecībā uz īpašumiem, kuri ir Liepājas vai valsts kultūrvēsturisks mantojums, nekas Liepājā nemainīsies un mēs zaudēsīm visu ko mums ir atstājuši senči- tās ēkas pauzudīs no zemes virsmas, kā tas jau ir noticis ar eleganto koka māju Dzintara/Peldu ielu stūrī. Nevajag meklēt vainīgos, vienkārši jābūt gribai!

nu jau gan samuldejies
19:54 | 05/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Gaila koka buda dzintara un peldu ielas sturi bija avarijas stavokli jau 89-t0 gadu beigas...
gailis to atguva gauzam slikta stavokli.... Jaa, vins bija muldona un tujsu salmu kulejs, bet so maju vareja atjaunot ieguldot vismaz pus miljonu, un to nedaritu neviens, kure nu vel tads nabags ka Gailis.... Cita lieta, ka vins bija tik mulkis un so ipasumu treknajos gados nepardeva

MiracleSpellHome@yahoo.com
07:12 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Dr. Miracle Herbal Medicine Is A Good Remedy For Herpes, I Was A carrier of Herpes and I saw a testimony on how Dr. Miracle, cure Herpes, I decided to contact him, I contacted him and he guided me. I asked him for solutions and he started the remedies for my health. After he finish casting the spell, he told me to go for check up, could you believe that i was confirm herpes negative after the test, and i went to a different hospital and it was also negative, i am so happy today because i'm free from herpes disease with the help of Dr. Miracle. Thank God, now everything is fine, I'm cured by Dr.Miracle,herbal medicine, I'm very thankful to Dr. Miracle, Reach Him On ((MiracleSpellHome@yahoo.com)) Or What App Him Or Call: +39(349)549- 4143,,, DOCTOR MIRACLE CAN AS WELL CURE THE FOLLOWING DISEASE:- (1). HERPES( 2). HIV/AIDS (3). CANCER ALL KINDS (4). Hepatitis A,B,C (5)Pregnant (6) Penis Enlargement ,,,,

EllinasFinances@gmail.com
08:32 | 10/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Nepārsteidz!
09:51 | 12/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

No krievijas uzņēmējiem neko citu arī nevarēja sagaidīt. Vajadzētu ar likumu aizliegt pārdot/iegādāties īpašumus trešo pasaules valstu pilsoņiem. Nožēlojami. RĪgas ielas maizes kombinātā gan regulāri notiek kaut kādas darbības, braukā mikriņi un auto iekšā ārā, vajadzētu pārbaudīt, varbūt kaut kāda nelegālo cigarešu ražotne, ko var zināt..

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki