Aivis
22:28 | 24/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Diez kurā kabatā tā naudiņa aizies?

komentētājam, kuram dikti kauns
16:35 | 22/03/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Var jau nokaunēties arī pats. Dievnams, kurā vairākus gadsimtus gājuši un lūguši, pirmkārt, sirdsmieru, nav ne piparbodīte, ne spēļu zāle. Katrs dievnams ir vieta, kur cilvēki ierodas, lai lūgtu - par to pašu sirdsmieru. Tas, pirmkārt. Otrkārt, tādas ērģeles, kādas ir Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē, nevar atrasties klajā laukā, to taču cienītā vai godātais komentētājs, saprot? Un tas ir pilsētas kopīgs kultūras mantojums, ko vajag saglabāt ne tikai apriešanai, apsmiešanai, bet vēl mazbērniem vismaz. Kā reiz, saglabāt to, ko vēl var, un tas prasa finansējumu. Baznīcas nav padomju laika blokmājas, vai neapsaimniekoti koka namiņi centrā. Beigts un nav. Komentētājs būs pamanījis, baznīca ir visai sen celta, un katra tāda simtgadu ilga ēka ar laiku jāremontē. Un vēl, cien. vai god. komentētāj, neviens jau rakstā negaužas, bet izklāsta būtību par to, kādā stāvoklī atrodas dievnams. Par metalurgu, ok, vajag sākt ar jau padomju laikā iznesto naglu utt..

to komentētājai 16:35
18:47 | 23/03/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cienītā, pastāsti, kur lauku baznīciņas dabūn naudu, lai savu baznīcas īpašumu uzturētu kārtībā? 3vienības ēku es uzskatu par klubu esam. ja tā nav, tad kāpēc cilvēkiem, kuriem nav naudas ,ieeja tā saucamajā "dievnamā" ir liegta, kad tur notiek koncerti? Un vai vispār ir ētiski baznīcā rīkot tādas maksas ballītes? Ja tev nav naudas, 3vienības ēkas durvis tev ir slēgtas!
Zinu, ka lauku baznīcās laulību ceremonija ir absolūti pa brīvu. Protams, brīvprātīgi cilvēki noziedo kādu naudiņu baznīcai un mācītājam. Vai arī 3vienības iestādē laulības ir bez maksas, jebšu tur ir noteikta cena? ja nav naudas, tad laulību noslēgšana tur ir liegta? 3vienības iestādē pat bez naudas maka un summiņas samaksas, nedrīkst uzkāpt līdz skatu laukumam. Varbūt var maksu iekasēt par to, ka aizej līdz baznīcas vidum, bet, ja vēlies tādu greznību, kā aiziet līdz otram galam, vajadzētu lielāku samaksu pieprasīt?

nu nopietni?
12:43 | 21/03/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

es nesaprotu, kadel jaglabj privatam biznesam piederosa eka? kapec visi nemetas kopa un neglaba metalurgu? :)

m
10:44 | 21/03/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kā vecās lauku baznīcas pašas saviem spēkiem spēj visu paveikt, bez ziedojumu prasīšanas un maksas ballīšu rīkošanas ? Kur tās dabūn naudu?

man kauns, patiešām kauns
20:35 | 20/03/18
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Ikviena senā baznīca ir kultūrvēstures mantojums. Tikai visas tik uzkrītoši naudu nepieprasa kā šī. Vai tad pietiekošus līdzekļus nav guvuši ar ziedojumu pieprasījumiem un koncertbiļetēm, kad baznīca (!) rīkoja koncertus kā mūzikas klubs? Nesaskatu neko kopēju šai iestādei ar svētvietu. Visas baznīcas kaut kā cīnās saviem spēkiem, bet šī...., kauna laikam nav. Nepatīkami, ka pašvaldība atbalsta reliģiskās instances, tās nesušas tikai postu. Un daudz naudas saņēmusi šī, it kā baznīca. Vēl vajag? Cik var? Visiem vajag naudu! Baznīczeļļi varētu kaut uz brīdi atrauties no izklaižu rīkošanas baznīcā, un kādreiz Latvijā paceļot pa onkoloģiskajām nodaļām, kurās ir gan pieaugušie gan bērni. Mūsu valstī ir ap 100000 vēža slimnieku!!! Arī viņiem vajag naudu. Varbūt kaut mazliet kauns baznīczeļļiem paliks? Rīkojiet diskotēkas un koncertus, iekasējiet piespiedu maksu (kā jau 'baznīca' to pieprot), bet negaudieties te publiski! Personīgi man ir kauns par jums!

Jā...
11:31 | 20/03/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Lai nu izdotos!

Vārdam vieta
11:26 | 20/03/18
ZIŅOT
(-0)
(15)
+

Paldies Kristīnei ar nesavtīgajām pūlēm glābt Dievnamu! Brīnišķīgi, ka ir tādi cilvēki kā Kristine, kas nevaid kopējā korī, bet ikdienā nodarbojas ar reālām lietām. Paldies Jums, Kristīne!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki