Vārdam vieta
11:26 | 20/03/18
ZIŅOT
(-0)
(15)
+

Paldies Kristīnei ar nesavtīgajām pūlēm glābt Dievnamu! Brīnišķīgi, ka ir tādi cilvēki kā Kristine, kas nevaid kopējā korī, bet ikdienā nodarbojas ar reālām lietām. Paldies Jums, Kristīne!

Jā...
11:31 | 20/03/18
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Lai nu izdotos!

komentētājam, kuram dikti kauns
16:35 | 22/03/18
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Var jau nokaunēties arī pats. Dievnams, kurā vairākus gadsimtus gājuši un lūguši, pirmkārt, sirdsmieru, nav ne piparbodīte, ne spēļu zāle. Katrs dievnams ir vieta, kur cilvēki ierodas, lai lūgtu - par to pašu sirdsmieru. Tas, pirmkārt. Otrkārt, tādas ērģeles, kādas ir Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē, nevar atrasties klajā laukā, to taču cienītā vai godātais komentētājs, saprot? Un tas ir pilsētas kopīgs kultūras mantojums, ko vajag saglabāt ne tikai apriešanai, apsmiešanai, bet vēl mazbērniem vismaz. Kā reiz, saglabāt to, ko vēl var, un tas prasa finansējumu. Baznīcas nav padomju laika blokmājas, vai neapsaimniekoti koka namiņi centrā. Beigts un nav. Komentētājs būs pamanījis, baznīca ir visai sen celta, un katra tāda simtgadu ilga ēka ar laiku jāremontē. Un vēl, cien. vai god. komentētāj, neviens jau rakstā negaužas, bet izklāsta būtību par to, kādā stāvoklī atrodas dievnams. Par metalurgu, ok, vajag sākt ar jau padomju laikā iznesto naglu utt..

nu nopietni?
12:43 | 21/03/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

es nesaprotu, kadel jaglabj privatam biznesam piederosa eka? kapec visi nemetas kopa un neglaba metalurgu? :)

m
10:44 | 21/03/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kā vecās lauku baznīcas pašas saviem spēkiem spēj visu paveikt, bez ziedojumu prasīšanas un maksas ballīšu rīkošanas ? Kur tās dabūn naudu?