Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kultūras tramvajā gatavosies Adventa laikam


atlikušas 250 zīmes


Kultūras tramvajā gatavosies Adventa laikam (2)

Ceturtdienā, 27. novembrī, 2014 | BIRKAS: Ziemassvētki , kultūras tramvajs , advents
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 30. novembrī, kad tiks atzīmēta pirmā Advente, ikviens aicināts doties braucienā ar Kultūras tramvaju, kurā kopā ar rūķiem notiks gatavošanās svētkiem.

Kultūras tramvajs reisu uzsāks pulksten 11.58 no pieturvietas "Kurzeme".

Kultūras tramvaja reisā pasažieri varēs mācīties svētku pantiņus, kopā ar rūķiem gatavot svētku dekorus un ikviens varēs saņemt arī padomus par gatavošanos svētkiem.

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs pieturvietā "Kurzeme" uzņem māksliniekus un pasažierus un dodas DR virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas – "Kurzeme", M. Ķempes iela, Brīvības iela, "Kurzeme") nepieciešamas trīs biļetes.

Atgādinām, ka no 8. maija ikviens Kultūras tramvaja pasažieris – gan liepājnieks, gan pilsētas viesis – iegaumējot kultūras aktivitāšu laikā nosauktu paroli, varēja uzsākt dalību vēl nebijušā konkursā. Decembrī tiks organizēts šogad pēdējais Kultūras tramvaja reiss, kurā tiks apbalvoti konkursa uzvarētāji. Konkursa galveno balvu – abonementa biļeti vienam ceturksnim visiem sabiedriskā transporta veidiem iegūst tas konkursa dalībnieks, kurš būs iegaumējis un noslēguma pasākumā varēs nosaukt ne mazāk kā desmit paroles.

Konkursu rīko Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports" sadarbībā ar SIA "Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs" un Liepājas pilsētas domi.

Konkursa nolikums pieejams mājas lapā www.liepajastransports.lv un www.liepaja.travel

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"


Sludinājums

hiku
12:27 | 27/11/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

" .. ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas – "Kurzeme", M. Ķempes iela, Brīvības iela, "Kurzeme") nepieciešamas trīs biļetes." - vai patiešām tā ir? Tas nu gan man ir jaunums!! Vai patiešām, lai vienā braucienā izbrauktu apli, neizkāpjot no tramvaja, man ir jāiegādājās3 biļetes??

jurka
17:10 | 27/11/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Viss ir pareizi - ja sāc braukt no Kurzemes un vēl gribi tikt atpakaļ, neko darīt - jāpērk biļetīte.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki