Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Kurzemes" pagalmā atklāta jauna autostāvvieta


atlikušas 250 zīmes


"Kurzemes" pagalmā atklāta jauna autostāvvieta (5)

Piektdienā, 03. jūnijā, 2016 | BIRKAS: Kurzeme , autostāvvieta , Kungu 9
Izdrukāt Ziņot

Ir pabeigti pēdējie labiekārtošanas darbi un sākot ar piektdienu, 3.jūniju, tirdzniecības nama "Kurzeme" klientu ērtībām pagalmā tagad ir pieejama autostāvvieta.

Autostāvvieta paredzēta 25 vieglo transportlīdzekļu novietošanai, kā arī ir pieejama velosipēdu novietne. Līdz ar autostāvvietas atklāšanu ir atvērts arī gājēju ceļš uz tirdzniecības namu no Zivju ielas gar vēsturisko spīķeri-noliktavu, informē TN "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Autostāvvietas lietošanas noteikumi nosaka, ka "Kurzemes" klienti darba dienās un brīvdienās no pulksten 8 līdz 16 var novietot automašīnu autostāvvietā līdz 1 stundai bez maksas, izvietojot automašīnas salonā pie priekšējā stikla redzamā vietā informāciju par laiku, kad transportlīdzeklis novietots.

Tirdzniecības nams "Kurzeme" ir iepirkšanās centrs ar senām tradīcijām, kurš atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā, blakus Rožu laukumam.

Vairāk nekā 9000 kvadrātmetros, četros stāvos ir izvietoti 50 veikali ar plašu piedāvājuma klāstu: "Sportland", "ECCO", grāmatnīcas "Zvaigzne ABC" un "Polaris", "NS King", "Toy’s Planet", "KidzOne" un daudzi citi veikali, kā arī kafejnīca "Upe-le" un restorāns "Barons Bumbiers" .


Sludinājums

OP
12:49 | 03/06/16
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

VAI TAD PEC UGUNSDZESIBAS NOTEIKUMIEM DRIKST TURET AUTO BLAKUS KOKA EKAM ?

Dakstiņi.
18:44 | 03/06/16
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Tajā sētā ir pat "ļoti droši" turēt auto, jo krītoši dakstiņi ik pa laikam pabojā kādu auto. Vienreiz šāds ''vēsturisks'' dakstiņš uzkrita uz Lexus auto, domāju ka saimnieks nebija priecīgs !
Paldies - stāvvietu NEIZMANTOŠU !!!

kukurūza
21:52 | 03/06/16
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

"Kurzemē" tāpat nav ko meklēt. Veikali ar tirgus precēm ir atbaidoši. tas apavu veikals ir ar nekvalitatīviem apaviem. "Restorānā " smird, un pagrabā maxima.... Lauki......lauki.......

dasdas
07:35 | 04/06/16
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Tas NS Kings jau nav apavu veikals bet humpala Tā jau nav Kurzemē ir 1 apavu veikals ar Polijas apaviem kvalitate + cena. Tur gan perkamies bet tā esmu Kurzemē bijis kadu gadu atpakaļ

asdf
07:59 | 04/06/16
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Interesanti, interesanti... Stāvvieta 25 automašīnām, bet pēc bildē redzamo velostatīvu skaita vieta tikai 8 velosipēdiem!? Un velostatīvi vēl bez nojumes, kas pasargātu velosipēdus no lietus un sniega, kamēr riteņbraucējs iepērkas Kurzemē....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki