Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lāpu gājiena laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi


atlikušas 250 zīmes


Lāpu gājiena laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi (2)

Ceturtdienā, 08. novembrī, 2018 | BIRKAS: Lāčplēša diena , satiksme , lāpu gājiens , sabiedriskais transports , LST
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Svētdien, 11.novembrī, notiks Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kura laikā Liepājas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar satiksmes un sabiedriskā transporta kustības ierobežojumiem.

Ierobežojumu dēļ var veidoties nelielas nobīdes sabiedriskā transporta kustības saraksta izpildē, pret kurām pasažieri aicināti izturēties ar sapratni!

Pulksten 17 liepājnieki un pilsētas viesi Jāņa Čakstes laukumā aicināti baudīt Lāčplēša dienai veltīto koncertu, kurā uzstāsies Latvijas Nacionālā teātra aktrise Marija Bērziņa, dziedātājs Atis Zviedris un pianists Normunds Kalniņš. Savukārt no pulksten 17.30 visi interesenti aicināti stāties lāpu gājienam, lai pulksten 18 no J. Čakstes laukuma dotos uz Ziemeļu kapiem. Noslēdzoties lāpu gājienam, Ziemeļu kapos pie Brīvības cīnītāju pieminekļa ap pulksten 18.45 norisināsies piemiņas pasākums ar muzikāliem priekšnesumiem, kā arī Liepājas pilsētas domes vadības un Nacionālo bruņoto spēku pārstāvju uzrunām. Piemiņas brīdī uzstāsies Latvijas Nacionālās operas un baleta tenors Juris Jope kopā ar ģitāristu Linardu Švekli.

Lāpu gājiens Liepājā virzīsies pa Rožu ielu – Kuršu ielu – Katoļu ielu – Lielo ielu – Rīgas ielu – Raiņa ielu un O. Kalpaka ielu līdz Ziemeļu kapiem. Gājiena laikā, no pulksten 18 līdz 18.45, minētajā posmā drošības apsvērumu dēļ tiks apturēta satiksme, kā rezultātā ir paredzamas nobīdes autobusu un tramvaju kustības saraksta izpildē.

No pulksten 18.30 līdz 19.30 10., 22. un 25. maršruta autobusi slēgto O. Kalpaka ielas posmu no Siļķu ielas līdz Strazdu ielai apbrauks pa Siļķu, Krūmu un Flotes ielu.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".


Sludinājums

saulvedis
06:00 | 10/11/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Hitlers arī rīkoja grandiozus lāpu gājienus!Kas beigās sanāca?

saulceris
13:00 | 10/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Viena daļa jau tajos tūkstošos ir ļaudis, kam ilgojas pēc kāda no savējiem. Vismaz cer, ka tie ir savējie. Tikai tur saldas vai frāžainas runas nevajadzētu turēt poļitrukiem, bet gan tad arī savējiem. Iznāk atkal tā liekulīgi.
Vakar vēl pie tilta bija itin liels bardaks. Te tev, brālīt, simtgade! Deviņstāvene vispār kā spoku nams.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki