Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lasītājs: Rāvas ielā asfaltē, rok un atkal asfaltē


atlikušas 250 zīmes


Lasītājs: Rāvas ielā asfaltē, rok un atkal asfaltē (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 06. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Liepājas ūdens , Rāvas iela , projekts , UPB
Izdrukāt Ziņot
Rāvas iela 2014.gadā vēl bez asfalta.
Rāvas iela 2014.gadā vēl bez asfalta.
FOTO: no googlemaps.com

Portāla lasītāji laiku pa laikam brīnās par kādu no pilsētas ielām, kur nesen uzklātais asfalts atkal tiek noņemts un asfaltēts par jaunu. Šoreiz Rāvas ielā.

Nupat rakstījām par Klaipēdas ielu, kur "Liepājas ūdens" veikto darbu dēļ asfalts iebrucis, tagad portāla lasītājs Andris ir neizpratnē par darbošanos mazajā Rāvas ielā.

"Paskatieties Google, kā izskatījās Rāvas iela 2014. gadā. Nesen, šķiet 2016. gadā, ielu nez kāpēc noasfaltēja. Un vakar (30.maijā – irliepaja.lv) atkal nofrēzēja pusi ielas un asfaltēja par jaunu. Absolūti bez jebkādas vajadzības. Pa to ielu dienā izbrauc ap 30 mašīnām," raksta Andris.

Komunālā pārvalde, atbildot uz lasītāja sašutuma pilno vēstuli, raksta:

"A/S "UPB" pēc SIA "Liepājas ūdens" pasūtījuma izbūvē kanalizācijas kolektoru ar pievadiem ielas sarkano līniju robežās. Komunālā pārvalde zemes rakšanas darbus ir atļāvusi".

Būvprojekts nosaukums ir "Kanalizācijas kolektoru būvniecība ar pievadiem ielu sarkano līniju robežās Liepājā, Ezera, Vaiņodes, Zviedru, Krusta, Pērkones, Palangas, Rāvas ielās". Zemes rakšanas darbu atļauja izsniegta 18.martā, visu darbu beigu termiņš ir 30.decembris.


Sludinājums

Vecāks
09:09 | 06/06/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Nu ko var murgot.!? Kādi 30 cilvēki? Tur ir blakus LV lielakais bērnu dārzs - "Saulīte". Katru dienu vecāki tur brauc pakaļ saviem bērniem, katru dienu tur bērni spēlējās laukumā un elpo smilšu putekļus. Ļoti labi,ka beidzot tā iela ir noasfaltēta.

Nekur neder
19:38 | 06/06/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu ja CTB uzvilks melno segumu, tad būs kā pa bedrainu ceļu jabrauc - tikko izbraucu caur Ganības ielas posmu -pilnīgs ku kū darba vadītājam .

Nekur neder
19:38 | 06/06/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu ja CTB uzvilks melno segumu, tad būs kā pa bedrainu ceļu jabrauc - tikko izbraucu caur Ganības ielas posmu -pilnīgs ku kū darba vadītājam .

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki