Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Latvijas valsts meži": Esam pārsteigti...


atlikušas 250 zīmes


"Latvijas valsts meži": Esam pārsteigti... (13)

Ceturtdienā, 02. februārī, 2017 | BIRKAS: Latvijas valsts meži , Juris Aizezers , Vecais kapteinis , Jūras 23 , Dubelšteina 14 , apzaļumošana
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Laura Viļumsone

Pēc tam, kad ap bijušā restorāna "Vecais kopteinis" ēku nozāģēti koki un krūmi, plāksne ar uzrakstu "Latvijas valsts meži" (LVM) izskatās kā iemieta tukšas pļavas vidū.

Nezinot, ka vēl pērnvasar tur bija cits, daudz telpiskāks un pārdomātāks pilsētas zaļās rotas izkārtojums, garājgājēji šobrīd vairs nesaprot, kāpēc pļavas vidū ir šāda, no konteksta izrauta plāksne, un ko tā raksturo. Kāds liepājnieks portālam ironiski vaicāja, vai tik tajā ēkā aiz plāksnes neatrodas kāda mežniecība.

Lai gūtu skadrojumu par plāksni, kas pēc uzņēmēja Jura Aizezera aktivitātēm ap savā īpašumā esošo ēku nu atrodas nevietā, portāls vērsās uzņēmumā "Latvijas valsts meži", kas pērn Jūras ielā, vietā kur iepriekš tūristu uzmanību piesaistīja vēsturiskie lielgabalu stobri un enkuri, kā arī ap koncertzāli "Lielais dzintars" īstenoja apzaļumošanas projektu (sadarbībā ar Liepājas pašvaldību).

Kā skaidro LVM komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs, "Latvijas valsts meži" ir izveidojusi šo apstādījumu dobi, lai ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim ikdienu padarītu košāku un priecētu ar Latvijā audzētu stādu kvalitāti un skaistumu. Šie apstādījumi ir dāvana liepājniekiem un vienlaikus iespēja iepazīt "Latvijas valsts meži" stādu sortimentu.

Kotovičs: "Pagājušā gada laikā stādi dobēs ir labi ieauguši, un mums ir prieks, ka liepājnieki jaunos apstādījumus cienījuši un nav bojājuši. Kā atzīst AS "Latvijas valsts meži" prezidents Roberts Strīpnieks, Liepāja ir visai mežu nozarei nozīmīga pilsēta, jo te jau kopš seniem laikiem cieņā bijuši kokapstrādes darbi. Jāuzsver arī Liepājas ostas nozīme mežu nozares produkcijas eksportā.

Esam pārsteigti par iesūtītajām fotogrāfijām – tajās redzams, ka vide ap apstādījumu dobi ir vizuāli būtiski mainījusies, tādēļ koka plāksne, kas norāda informāciju par stādu audzētāju, ir ārpus kopējā konteksta. Ņemot to vērā, mēs pārdomāsim, kā informāciju par stādu audzētāju labāk izvietot, un jaunajā – pavasara stādīšanas sezonā, kad būs atkususi zeme un varēs veikt zemes darbus, plānosim, kā to attēlot citādāk, lai arī turpmāk šī vieta būtu tīkama tās apmeklētājiem un garāmgājējiem."


Sludinājums

LVM
08:33 | 02/02/17
ZIŅOT
(-2)
(18)
+

Nu redziet mīļie liepājnieki! Rīdzīniekiem patīk rūpēties par pilsētas zaļo rotu, bet še tev - vietējie "uzņēmēji" to vienā naktī izposta! Nagus noraut par šādu postažu vajadzētu. Un te pat Sesks nav vainīgs!

Nu nu
09:42 | 02/02/17
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Rīdzniekiem patīk rūpēties par pilsētas zaļo rotu? Jebkurš vispārinājums, ieskaitot šo, ir kļūdains!

kauns
09:04 | 02/02/17
ZIŅOT
(-0)
(17)
+

Aizezeram viss vienalga, jo Sesks jau viņam neko nekqd nepateiks

xt
10:17 | 02/02/17
ZIŅOT
(-13)
(1)
+

Pilsēta nav mežs.... Daudzi grib nofotografēties ar arhitektūras pieminekli bet ne jau ar pāraugušu koku, kas visu nosedz.... Bet gaumīgi apstādījumi tikai priecē un papildina ēkas vizuālo izskatu.....

tumsa
10:24 | 02/02/17
ZIŅOT
(-1)
(20)
+

Jā, visapkārt tie riebīgie koki tā traucē nofotografēties! Pilnīgi nav saprotams, kam vispār ir vajadzīgi kaut kādi priekšmeti, kas traucē cilvēkam normāli fotografēties "ar pieminekli".

tumsa
10:24 | 02/02/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Jā, visapkārt tie riebīgie koki tā traucē nofotografēties! Pilnīgi nav saprotams, kam vispār ir vajadzīgi kaut kādi priekšmeti, kas traucē cilvēkam normāli fotografēties "ar pieminekli".

Libau
10:22 | 02/02/17
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Piedodiet, bet, maigi sakot, šī "Latvijas valsts mežu" izveidotā apstādījumu dobe ir tāda fikcija, bet reklāmas stends tāds itkā viņi (Latvijas valsts meži) tur būtu izveidojuši kā minimums parku.

..xtc..
13:23 | 02/02/17
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

Būtu jauki šajā apzāgētajā ozolā pakārt to Aizez**u AIZ riekstiem, tad gan varētu normāli nofotografēties. :P

Fudžī
13:48 | 02/02/17
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Gluži pareizi, ka šoreiz te nav vainīgs par Sesks. Bet Jurim gan riekstus vajadzētu iespiest durvīs, ķēms, ņēmies pasauli pārveidot pa savai gaumei vēl pēc izpildu komitejas un komjaunatnes komitejas standartiem.

cccp
14:17 | 02/02/17
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

atdodiet vecos lielgabalus ,merkaki ...

njaa
19:31 | 02/02/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēžu nav bet ir kantoris "Latvijas valsts meži" :D

Par kokiem un krūmiem
21:12 | 02/02/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Riebīgi šajā visā ir tas, kā 1-necilvēks var iznīcināt to, ko cits gadiem veidojis.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki