Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lauku ielā atsākusies pasažieru autobusu kustība


atlikušas 250 zīmes


Lauku ielā atsākusies pasažieru autobusu kustība

Ceturtdienā, 01. septembrī, 2011 | BIRKAS: sabiedriskais transports
Izdrukāt Ziņot

Lauku ielā ir ierīkotas pagaidu pieturvietas un uz Ganību ielas pieturvietās ir izvietoti paziņojumi par kustības atsākšanu 1.septembrī.

Kā uzsver domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, pasažieri gaida autobusus Dzērves ielas pieturās, kas liecina par to, ka informācija par sabiedriskā transporta kustības atjaunošanu ir nonākusi līdz pasažieriem. "Pirmie novērojumi liecina, ka viss ir labi saprotams un funkcionē, taču, protams, vienmēr varētu būt labāk. Šoreiz mums tomēr jāņem vērā, ka ielā turpinās remontdarbi," saka Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras „Liepājas sabiedriskais transports” direktors Gints Lūsis, kurš šorīt uz vietas pārliecinājās par esošo situāciju.

Pašvaldība jau informēja, ka no 1. septembra ir atjaunota sabiedriskā transporta kustība Dzērves - Lauku ielā. Tas darīts, lai ievērotu iedzīvotāju un skolēnu intereses, sākoties jaunajam mācību gadam.  Liepājas pilsētas Dome sadarbībā ar remontdarbu veicēju ir izdevies vienoties par sabiedriskā transporta kustības atjaunošanu, neskatoties uz sarežģītajiem komunikāciju izbūves apstākļiem, kas  aizkavējuši visus citus būvdarbus šajā posmā, un to, ka nav vēl pilnībā pabeigta seguma izbūve.

Šobrīd nedaudz apgrūtināta ir autobusu uzbraukšana uz ceļa posmu, kur notiek remonti. Šis manevrs jādara ļoti lēni, ko autobusu šoferi arī dara. Sarežģīta tomēr ir pasažieru nokļūšana līdz pieturai, kas ir Lauku ielā pirms kustojuma ar Ganību ielu. Ietves tur šobrīd vēl nav un cilvēki izmanto brauktuvi, lai nokļūtu uz vai no pieturas. Šīs neērtības tiks novērstas turpmākajā ielas remonta laikā.

Lai nodrošinātu pasažieru uzņemšanu un izkāpšanu, ir atjaunotas pieturvietas Dzērves ielā un izveidota pagaidu pieturvieta vietā, kur jau iepriekš tā atradās - pirms Lauku ielas krustojuma ar Ganību ielu.

Aigars Štāls, sabiedrisko attiecību speciālists


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki