Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Lielā dzintara" projekts skatāms Venēcijas biennālē


atlikušas 250 zīmes


"Lielā dzintara" projekts skatāms Venēcijas biennālē (4)

Otrdienā, 29. maijā, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , arhitektūra , izstāde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Arhitektu biroja "Volker Giencke & Company" veidotais koncertzāles "Lielais dzintars" projekts šogad piedalās un ir apskatāms Venēcijas biennāles 16. Starptautiskajā arhitektūras iztādē.

Izstāde līdz pat 25.novembrim notiek Eiropas kultūras centrā – paviljonā "Palazzo Bembo", informē SIA "Lielais Dzintars" sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Biennāles laikā Eiropas kultūras centrs "Palazzo Bembo" ir mājvieta izstādei "Time Space Existance", kas piedāvā plašu arhitektu, fotogrāfu, skulptoru un universitāšu radīto projektu ekspozīciju. Mākslinieki, kas piedalās minētajā izstādē, pārstāv dažādas kultūras un šobrīd ir dažādos savas karjeras etapos – to vidū ir gan atzīti un profesionāli arhitekti, gan tādi, kuru darbi ir mazāk zināmi, taču visus māksliniekus vieno pilnīga nodošanās arhitektūrai kā dzīvesveidam un filozofijai.

Izstāde piedāvā klasiskās arhitektūras dialogu ar pārsteidzošiem, mākslinieciskiem un estētiskiem elementiem, aicinot skatīt gan projektus un skices, gan pētījumu rezultātus, idejas un sapņus par arhitektūru. Ekspozīcija skatāma no 24.maija līdz 25.novembrim, katru dienu no pulksten 10 līdz 18 (izņemot otrdienas).

Venēcijas mākslas biennāle ir viens no nozīmīgākajiem mākslas pasākumiem pasaulē, un tās aizsākumi ir meklējami 1895. gadā. Mūsdienās tā ir nozīmīga mūsdienu mākslas izstāde, kas notiek katru otro gadu Venēcijā, Itālijā. Venēcijas biennāle iekļauj vairākus atsevišķus notikumus: Mākslas biennāle, Mūzikas biennāle, Teātra biennāle, Venēcijas kinofestivāls, Arhitektūras biennāle, Deju biennāle un Starptautiskais bērnu karnevāls.

Koncertzāles "Lielais dzintars" būvniecība noritēja no 2013. līdz 2015. gadam. Pateicoties projekta unikālajai arhitektūrai, tā guvusi plašu arhiektūras profesionāļu un mediju ievērību Eiropā, Amerikā un cituviet pasaulē, kā arī saņēmusi godalgas konkursos: "Architizer A+ Awards 2016" (Ņujorka, ASV), "Starptautiskā Arhitektūras balva 2016" (Čikāga, ASV), "European Concrete Award 2016", "American Architecture Prize 2016", "Archglass 2018" (Maskava), "Latvijas Arhitektūras gada balva" u.c.


Sludinājums

Pajolis
15:44 | 29/05/18
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

Timurs kā jefiņš. Kauns, ka tāds pajolis pārstāv koncertzāli.

Klaunu parāde
20:51 | 29/05/18
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Klauniem klaunu vadītājs.

zumzums
09:22 | 31/05/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Logus būtu notīrījuši, aizvilkti ar zirnekļu tīkliem, netīri, pieputējuši. KAUNS!!!

Justin
09:53 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR LAUKSAIMNIECĪBU

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki