Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lielā iela un Tramvaja tilts atvērts satiksmei abos virzienos


atlikušas 250 zīmes


Lielā iela un Tramvaja tilts atvērts satiksmei abos virzienos (8)

Piektdienā, 16. novembrī, 2018 | BIRKAS: ielu remonts , satiksme , Lielā iela , tramvaja tilts , 18.novembris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no flickr.com/photos/liepaja_lv

Tuvojoties noslēgumam Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcijas darbiem, no piektdienas, 16.novembra, Lielā iela un Tramvaja tilts atvērts satiksmei abos virzienos.

No piektdienas pa Tramvaja tiltu un pa Lielo ielu satiksmes dalībnieki var doties abos virzienos, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Bet līdz 19. novembrim saglabājas nelieli ierobežojumi. Braucot pa Lielo ielu Tirdzniecības kanāla virzienā, uz Tramvaja tilta taisni vēl braukt nedrīkstēs, drīkstēs nogriezties pa labi uz Kārļa Zāles laukumu. Savukārt no Kārļa Zāles laukuma drīkstēs veikt labo pagriezienu uz tiltu. No Lielās ielas varēs nogriezties uz šķērsielām – Teātra ielu, Baznīcas ielu, Radio ielu, tāpat arī varēs nogriezties no Teātra un Radio ielas uz Lielo ielu. Arī braucot no Brīvības ielas, labo pagriezienu uz Tramvaja tilta vēl līdz 19.novembrim nevarēs veikt.

Arī sabiedriskais transports kursēs pa Lielo ielu abos virzienos, bet virzienā uz autoostu Tramvaja tiltu apbrauks vēl pa Jauno tiltu.  

Satiksmes dalībnieki aicināti būt uzmanīgiem un ņemt vērā, ka minētajās zonās vēl tiks veikti nelieli būvdarbi.

Pēc svētkiem, no 19. novembra, satiksme būs organizēta atkal tāpat, kā tas bija pirms tilta rekonstrukcijas.

Savukārt sabiedriskais transports reisus pa Tramvaja tiltu abos virzienos sāks veikt no   20. novembra. Atgādinām, ka pēc iedzīvotāju lūguma no piektdienas, 16. novembra, 23. autobusa maršrutā “Pētertirgus – Oskara Kalpaka tilts” ir veiktas izmaiņas – reisi pastāvīgi tiks veikti pa Ganību un Zirņu ielu.

Sabiedriskā transporta pasažieri aicināti ņemt vērā, ka sakarā ar satiksmes organizācijas izmaiņām var būt īslaicīgas problēmas ar sabiedriskā transporta plānošanas rīkiem (marsruti.lv un Google maps). Īslaicīgi iespējamas arī kļūdas audio pieturvietu paziņojumos autobusos.

Atgādinām, ka svētdien, 18. novembrī, no pulksten 17.00 līdz pulksten 18.30 pie koncertzāles “Lielais dzintars” norisināsies Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 100. gadadienas koncerts ar svētku uguņošanu. Gatavojoties svētku norisei, pilsētā noteikti satiksmes ierobežojumi.

16.novembrī no pulksten 5.00 līdz 19. novembra pulksten 9.00 slēgts Jūras ielas posms no Tramvaja tilta līdz veikala “Cita Santehnika” krustojumam, tāpat tiks slēgta satiksme Radio ielā no Dzirnavu ielas krustojuma līdz Jūras ielas krustojumam un Radio ielā no J. Dubelšteina ielas līdz Jūras ielas krustojumam. Tiks ierobežota satiksme arī Jūras ielas posmā līdz Graudu ielas krustojumam. Tāpat šajā laika posmā tiks slēgts stāvlaukums pie koncertzāles “Lielais dzintars” (Jūras iela 16 un 18) un aizliegta transportlīdzekļu iebraukšana Baložu ielā.

18.novembrī no pulksten 16.30 līdz 19.00 tiks pilnībā slēgta satiksme Jūras ielas posmā no Tramvaja tilta līdz Graudu ielai, kā arī Radio ielā no Dzirnavu ielas krustojuma līdz Jūras ielas krustojumam un Radio ielā no J. Dubelšteina ielas līdz Jūras ielas krustojumam. 25. maršruta autobuss slēgto Jūras ielas posmu apbrauks pa Lielo un Graudu ielu, apstājoties aprīkotajās pieturvietās.


Sludinājums

!!!
13:38 | 16/11/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Urrā!

:)))
13:54 | 16/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

un katram šādam tiltiņam mēs abos galos uzrakstam:...

inženieris
13:56 | 16/11/18
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Be vai tilta vērtņu pacelšnas mehānisms arī salabots kā nākas?

08:43 | 17/11/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Speciāli priekš tevīm!

;)
09:53 | 17/11/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

``un neiekrītiet un neiekrītiet brauciet lēnām pār tiltu draugi``

Jrx
10:46 | 18/11/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Kārtējā sačakarētā pilsētas iela.. kurš tirliņš to Lielās ielas rekonstrukciju projektēja?

STEPHEN WILLIAMS
20:51 | 20/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai tev ir nepieciešama kredīta piešķiršana? KONTAKTIEM SAISTĪBĀ AR JEBKĀDA VEIDA ATLĪDZĪBU AR 2% mazu procentu. (Stephenswillsloan@gmail.com)

Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt jums iegūt pakalpojumu, kuru jūs pelnījāt, mūsu aizdevuma programma ir ātrākais. Mēs izsniedzam aizdevumu jebkurā jūsu izvēlētajā valūtā {Us Dollar, mārciņas, Eiro, Dinārs utt} un ilgums no 1 līdz 30 gadiem, lai atmaksātu aizdevumu (drošu un nenodrošinātu).

Vai jums ir nepieciešams kāds aizdevums un ir zems kredīta rādītājs, Vai jums ir grūti saņemt aizdevumus
no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Jūsu finansiālās problēmas risinājums ir STEPHEN WILLIAMS AIZDEVUMU FIRM. Noteikumi un nosacījumi ir ļoti saprātīgi un uzmanīgi.

Mēs piedāvājam plašu finanšu pakalpojumu klāstu, kas ietver: Ziemassvētku aizdevumus, biznesa aizdevumus, parāda konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, automašīnu aizdevumus, vie

li.liikli
12:01 | 23/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sašaurinājuši ar saviem līkumiem , apmalēm braukšanu . Lai bruģētājiem darbs un peļņa Stulbi līkumi ,kabatas No tilta nobraucot tur tāda šaurība man ar vieglo likās ka uz apmales neuzbrauc Autobusi tur var izbraukt? Taisnu platu ceļu vairs nemāk uztaisīt

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki