Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lielās ielas posmā būs satiksmes organizācijas izmaiņas


atlikušas 250 zīmes


Lielās ielas posmā būs satiksmes organizācijas izmaiņas (1)

Piektdienā, 28. septembrī, 2018 | BIRKAS: Lielā iela , satiksme , ielu remonts , tramvaja tilts , Graudu iela , Brīvzemnieka iela
Izdrukāt Ziņot

Turpinot rekonstrukciju, no 29. septembra satiksmei tiks atvērts Lielās ielas un Graudu ielas krustojums, kā arī Lielās ielas un Friča Brīvzemnieka ielas krustojums (abi virzienā uz Tramvaja tiltu).

Savukārt pagaidu autobusa pieturvieta no F. Brīvzemnieka ielas tiks pārcelta uz Lielo ielu, pie Rožu laukuma, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Līdz ar krustojumu atvēršanu satiksmei, autovadītājiem nevajadzēs izmantot apvedceļu apkārt Liepājas Universitātei.

Arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Savukārt virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs braukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiek saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei ir atvērta tikai vienā virzienā – no Rožu laukuma uz Tramvaja tiltu (līdz Jūra ielai).

Tramvaja tilta un Lielās ielas rekonstrukcija ir noslēdzošais posms tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcijai, lai varētu nodrošināt piemērotu infrastruktūru zemās grīdas tramvaju vagoniem. Plānotie ieguvumi – mazināsies tehnisko avāriju risks, palielināsies pasažieru komforta līmenis, samazināsies trokšņi, tiks nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem un māmiņām ar bērnu ratiņiem.


Sludinājums

Skeptiķis
14:52 | 29/09/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Par to, ka samazināsies trokšņi, esmu skeptisks. Rīdzineki raksta, ka zemās grīdas tramvaji nav mzāk trokšņaini par vecajiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki