Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Lielu postījumu nav - nolauzti vairāki koki un sabojāti apgaismojuma stabi (video)


atlikušas 250 zīmes


Lielu postījumu nav - nolauzti vairāki koki un sabojāti apgaismojuma stabi (video) (3) Vētra Liepājai neko izdarīt nevar

Pirmdienā, 28. novembrī, 2011 | BIRKAS: vētra , laika ziņas , video
Izdrukāt Ziņot

Liepājā vētrā nogāzti vairāki koki, kā arī sabojāti pilsētas apgaismes stabi, aģentūrai BNS pastāstīja Liepājas Komunālās pārvaldes komunālās nozares vadītājs Juris Muskats.

Postījumi pilsētā joprojām tiek apzināti un jau sākusies to novēršana. Koki un lieli zari nolauzti parkos un citviet pilsētā, daži pārkrituši pāri ielām. No kritušiem kokiem brauktuve jau atbrīvota Liepu ielā, kā arī Jūras un Radio ielas krustojumā.

Spēcīgais vējš atsevišķās vietās nolauzis arī vecos koka apgaismes stabus, kā arī norauti apgaismes lukturi, kas karājas vados, norādīja Muskats.

Pirmdien Latvijā turpinās vētra. Glābēji kopumā svētdien un pirmdien saņēmuši apmēram 70 izsaukumu vētras radīto postījumu novēršanai, un aptuveni 25 tūkstošiem mājsaimniecību traucēta elektroenerģijas piegāde, taču būtiski zaudējumi nav nodarīti.

 

Liepājas pašvaldības policijas dežūrnodaļā svētdien ik pa brīdim saņemti telefona zvani par vēja nodarītajiem bojājumiem, informēja Liepājas pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.

Naktī un no rīta apsekojot pilsētu, policisti konstatējuši, ka Jūras un Radio ielas krustojumā, kā arī pretī 2.vidusskolai, Klaipēdas ielā 116, Zāļu ielā 3 un uz veloceliņa ir nolūzuši koki, kuri traucēja pārvietoties gājējiem un automašīnu kustībai. Policijas darbinieki kokus pašu spēkiem nobīdījuši malā. Nolauzti koki bijuši arī Jūrmalas parkā, Rožu laukumā, Lielā ielā 13 un Klaipēdas ielā 104, bet tie nav traucējuši ne gājējiem, ne automašīnām.

Vējš nolauzis arī vairākus apgaismes stabus ‒ postījumi konstatēti piecās pilsētas vietās, radot bīstamu situāciju ar atklātiem vadiem, pavēstīja Mikute.

Par nolauztiem apgaismes stabiem informēti Komunālās pārvaldes darbinieki, kuri postījumus novērsuši. Savukārt Oskara Kalpaka ielā pie degvielas uzpildes stacijas "Latvijas nafta" vējš bija nogāzis žoga posmu.

Jau vēstīts, ka pirmdien Latvijā turpinās vētra. Glābēji kopumā svētdien un pirmdien saņēmuši vairāk nekā 100 izsaukumu vētras radīto postījumu novēršanai, un aptuveni 25 tūkstošiem mājsaimniecību traucēta elektroenerģijas piegāde, taču būtiski zaudējumi nav nodarīti.Attēli:

Sludinājums

Ha!
11:34 | 28/11/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kas mums, liepājniekiem, šāds viegls pūtiens. Bijis nebijis.

es
18:39 | 28/11/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

vakar ar kaut kur lasīju, ka vienam vētra tik badmintonu pludmalē spēlēt traucē. bet tā- neliels pūtiens, ko neviens ir nepamana

Hoekja fans
13:09 | 28/11/11
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Pēdējā bildē tā kā hokejists Skvorcovs, nevis vētra....

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki