Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāja ar audiovizuālu instalāciju piedalīsies festivālā "Staro Rīga"


atlikušas 250 zīmes


Liepāja ar audiovizuālu instalāciju piedalīsies festivālā "Staro Rīga"

Piektdienā, 10. novembrī, 2017 | BIRKAS: Staro Rīga , festivāls
Izdrukāt Ziņot

Jau ceturto gadu pēc kārtas Liepāja piedalīsies gaismas festivālā "Staro Rīga". Pilsēta tiks pārstāvēta ar audiovizuālu instalāciju "Uzmanību! Vējš galvā".

Objekts "Uzmanību! Vējš galvā" ir veidots kā gaisa, gaismas un skaņas skulpturāla instalācija milzīgas galvas formā, kurā var ieiet un izbaudīt vēja radītās vibrācijas, atpūstās smaržas un gaismas veidotās atmosfēras. Tā būs vieta, kur festivāla "Staro Rīga" apmeklētājiem sajust Liepājas vidi un mentalitāti, kur ikdienas raizes un liekās domas, tiek aizpūstas vienā pūtienā, ļaujot attīrīt prātu no visā liekā, lai būtu brīva vieta jaunām idejām, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Šo fenomenu Liepājā vieno vējš. Taču tas nav tikai fizisks fenomens, kas liek radīt kaut ko pamatīgu un nepārtraukti atnes ko jaunu. Tā ir arī mentalitāte, kas vienmēr liek pielāgoties, dumpoties un skatīties no netradicionāla skatupunkta. Turklāt spītīgi novest līdz galam iesākto, ne tikai dumpoties dumpošanās pēc.

Šo sajūtu esenci Liepāja festivāla "Staro Rīga" ietvaros ienesīs pašā Rīgas sirdī – Jēkaba kazarmās, Torņa ielā 4, pie Liepājas pārstāvniecības Rīgā. Aicinām ikvienu ļauties Liepājas vēja fenomenam.

Projekta idejas autore ir Agnese Melbārde. Projekta realizētājs – SIA "Uno Mossa". Projekts ir tapis ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas atbalstu.
Festivāla "Staro Rīga" gaismas objekti būs apskatāmi pilsētvidē no 17. līdz 20. novembrim, katru dienu no pulksten 17 līdz 23. Festivāls turpina tradīciju sveikt Latviju dzimšanas dienā, vairojot gaismu un dzīvespriecīgu kopības sajūtu, izgaismojot Rīgas ielas un ēkas, parkus, laukumus un pagalmus. 10. gaismas festivāls "Staro Rīga 2017" iezīmē gaismas ceļu uz Latvijas simtgadi. Šī gada tēma ir "Uz zvaigznēm".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki