Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājā svinīgi atklāta jaunā tenisa halle (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Liepājā svinīgi atklāta jaunā tenisa halle (galerija) (13) Liepājas jaunās tenisa halle atklāšana

Sestdien, 13. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Liedaga 5 , tenisa halle , teniss
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Lai pilnveidotu Liepājas sporta infrastruktūru un stiprinātu tenisa tradīcijas Liepājā, sestdien, 13.aprīlī, svinīgā un sportiskā atmosfērā atklāta jaunā LOC Tenisa halle.

Kopumā kompleksā ir pieci iekštelpu korti, trenažieru un atpūtas zāles, ārtelpu un pludmales tenisa, kā arī sporta spēļu laukumi, tāpat hallē ir administratīvais korpuss, sporta preču veikals un kafejnīca, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Tenisa halle paredzēta izglītības iestāžu audzēkņu un sporta klubu treniņprocesa apstākļu uzlabošanai un nodrošināšanai visa gada garumā. Jaunā halle paplašina iespējas rīkot starptautiska līmeņa sacensības Liepājā un vienlaikus turpināt treniņa nodarbības paralēli sacensību norisei.

“Šodien Liepājai, pilsētniekiem un viesiem ir svētki, jo sporta veids, kas vēju pilsētā sakņojas jau vairāk nekā simts gadus un izaudzinājis arī starptautiska līmeņa tenisa zvaigznes, ir ieguvis jaunas mājas. Jaunā tenisa halle nebūtu iespējama bez valdības, Latvijas Tenisa savienības atbalsta un arī mūsu pašu, liepājnieku, ambīcijām. Vēlos teikt paldies visiem, kuru pūles veltītas, lai šāda līmeņa sporta būve pilsētā taptu. Tālākais darbs būs ēku piepildīt ar kvalitatīvu saturu - treneriem, audzēkņiem, pašmāju un arī starptautiska mēroga sacensībām. Liepājas pašvaldība noteikti būs atbalsts, lai vārdi “Liepāja” un “teniss” izskanētu arvien ciešākā un profesionāli kvalitatīvākā skanējumā,” sacīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Jaunā sporta infrastruktūra ir ieguvums arī blakus esošās skolas audzēkņiem, kuriem sporta stundas varēs notikt modernā un ērtā stadionā. Sporta un vingrošanas laukumi ārpus nodarbībām būs pieejami ikvienam iedzīvotājam.

“Mums ir vairāk nekā 200 bērni un jaunieši, kas trenējas Tenisa skolā un turpmāk ik dienas varēs izmantot vienu no modernākajām sporta būvēm valstī. Teniss ir sporta veids, kas norūda un disciplinē, kas liek būt ātram un vienlaikus spēcīgam, tas liek vērot savu pretinieku un domāt līdzi. Tāpēc man ir milzīgs prieks, ka ar šodienu Liepājas tenisa dzīvē sākas pilnīgi jauns posms,” atzina Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos Uldis Sesks.

Svinīgajā pasākumā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta valsts sekretāra vietnieks – departamenta direktors Edgars Severs, Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents Einars Fogelis, Latvijas Tenisa savienības prezidents Juris Savickis, Liepājas domes un sporta iestāžu vadība, AS “UPB” padomes loceklis Oskars Mors, projekta vadītāji, kā arī tenisa sporta skolas audzēkņi un treneri, liepājnieki, tenisa profesionāļi un atbalstītāji.
Diemžēl negaidītu veselības problēmu dēļ, LOC Tenisa halles atklāšanas svinīgo ceremoniju nevarēja apmeklēt Latvijas pirmā tenisa rakete, liepājniece un šīs dienas jubilāre Anastasija Sevastova. Anastasija bija atsūtījusi video sveicienu, un klātesošie attālināti ar īpaši veidotu un iepriekš gatavotu priekšnesumu, sirsnīgi sveica sportisti svētkos.

LOC Tenisa hallē 5 988 kv.m platībā pieejami pieci slēgti tenisa korti ar cieto segumu un iesildīšanās zonu, ar jaunākas paaudzes trenažieriem un treniņu inventāru aprīkota fitnesa zāle, TRX un brīvo kustību, grupu un individuāliem treniņam pielāgota Baltā zāle, kas izmantojama arī kā konferenču un atpūtas telpa, savukārt Sarkanā zāle paredzēta nelielu grupu treniņiem.

15 300 kv.m lauka teritorijā ap halli izvietoti četri atklāta tipa tenisa korti ar cieto segumu un iesildīšanās siena, seši pludmales tenisa un pludmales volejbola laukumi. Apmeklētāju ērtībai pieejams informācijas centrs, ģērbtuves, sporta preču veikals un kafejnīca.

LOC tenisa halles projektēšanu un būvniecību veica AS “UPB” par 7,5 miljoniem eiro. Tenisa halles būvniecība tika līdzfinansēta no valsts un Liepājas pašvaldības budžeta līdzekļiem.Attēli:

Sludinājums

Rakete
16:14 | 13/04/19
ZIŅOT
(-12)
(13)
+

Mums ir vairāk nekā 200 bērni un jaunieši, kas trenējas Tenisa skolā un turpmāk ik dienas varēs izmantot vienu no modernākajām sporta būvēm valstī. - Nu jau gan Sesks lej, ka no ūdens mucas. Ka tik prasts šķūnis var būt moderns? Ja paskatās uz LOC Manēžu - tenisa halle ne tuvu nestāv, nožēlojama haltūra.

Sesks lej
18:48 | 13/04/19
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

8 miljoni izklakarēti.

Glumiķis
17:03 | 13/04/19
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Biju aizgājis, taisnība tualetē tiešām zelta podus neredzēju!

Zeta
19:09 | 13/04/19
ZIŅOT
(-6)
(14)
+

Liepājas vaimanātāji ir modri un apńēmības pilni-šis pasākums nav izńēmums!

Hmm
20:55 | 13/04/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Trenažieru zāle būs pieejama arī ne-tenisistiem?

Paldies!
12:53 | 14/04/19
ZIŅOT
(-3)
(9)
+

Paldies Anastasijai Sevastovai par to, ka viņa parādija savu attieksmi un neapmeklēja šo balagānu!

jobčik
18:10 | 14/04/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

kāds prieks satikt mūsu uzmetēju dālderīša atlikumu....tikai Liepājā tu tā vari uzdzīvot...

Prieks
10:47 | 15/04/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Vecie čekisti rullē!

hjhjg
15:24 | 20/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ko ČEKISTS savickas tur dara Tas ar visos sportos ielīdis Laikam baisu piķi tur var nospert . Visi čekisti un komunisti ( bijušo nemēdz būt , kā saka krievu filmās ) kar sportu trinas . Valdēs un akcionāri

viss
13:49 | 18/04/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

kā vienmēr : viss ir slikti,slikti,slikti, riebīgi, jo tālāk joi riebīgāk...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki