Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājai tuvākais stacionārais fotoradars – pie Brocēniem


atlikušas 250 zīmes


Liepājai tuvākais stacionārais fotoradars – pie Brocēniem

Ceturtdienā, 24. maijā, 2012 | BIRKAS: fotoradari , A9
Izdrukāt Ziņot

Šodien Rīgā un arī ārpus galvaspilsētas darbību sākuši 23 stacionārie fotoradari, aģentūru LETA informēja Valsts policijas preses pārstāve Lita Juberte.

Viņa pavēstīja, ka šodien ir parakstīts pieņemšanas-nodošanas akts par 23 stacionāro fotoradaru pieņemšanu. VP ir pārbaudījusi 23 "Vitronic Baltica un partneru" izbūvēto stacionāro iekārtu ietvarus, pašas mērierīces, kā arī pakalpojuma kvalitāti, kas atzīta par atbilstošu. Līdz ar to fotoradari sāk savu darbību gan Rīgā, gan ārpus tās.

Pirms stacionārajiem fotoradariem atbilstoši valsts standartam ir izvietota ceļazīme nr.846. – "Fotoradari".

VP priekšnieks Ints Ķuzis ir nosūtījis privātajam partnerim otro brīdinājumu, kas turpina janvārī iesākto līguma laušanas procedūru. Tas paredz, ka divu mēnešu laikā komersantam jānovērš trūkumi un jāizpilda līgumsaistības.

Policija ziņo, ka jaunie stacionārie fotoradari izvietoti: Babītes novadā, autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 16.kilometrs, Babītes novadā, autoceļa A10 (Rīga-Ventspils) 16.kilometrs, Olaines novadā, autoceļa A8 (Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) 14.kilometrs, Mārupes novadā, autoceļa A5 (Salaspils-Babīte) 30.kilometrs, Olaines novadā, autoceļa A8 (Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene)) 20.5.kilometrs, Jaunolainē, pretī mājai "Nāburdziņi", Ķekavas novadā, autoceļa P 89 (Ķekava-Skaistkalne) 4.kilometrs.

Rīgā, uz Salu tilta, Zaķusalā, izvietoti divi fotoradari, tikpat daudz arī uz Vanšu tilta un Dienvidu tilta. Vēl Rīgā fotoradars izvietots Krasta ielā 101 uz Zemitānu tilta, uz Vairogu tilta, kā arī Brīvības gatvē 363.

Autovadītāji stacionāro fotoradaru arī varēs manīt Ādažu novadā, autoceļš A 1 (Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži)), Baltezerā, pie kapiem, Carnikavas novada Garciemā pie nama "Silenieki", Sējas novadā, autoceļš A3 (Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža), 4.kilometrs, pie Murjāņu sporta ģimnāzijas, Kocēnu novada Vaidavas pagastā, autoceļš A3 (Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža (Valka)), 58,9.kilometrā, Brocēnu novada Blīdenes pagastā, autoceļš A9 (Rīga-Liepāja), 85.kilometrā, Mārupes novadā, autoceļš P132 (Rīga-Mārupe), 6,4.kilometrā un Olaines novadā, autoceļš A8 (Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene)), 28.kilometrā.

Saskaņā ar līgumu "Vitronic Baltica un partneriem" jāpiegādā un jāuzstāda 160 stacionārie fotoradari, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm un 60 - tukši ietvari, un jānodrošina 30 pārvietojamo iekārtu darbība.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki