Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Liepājas enerģija" pievienojas iniciatīvai "Zemes stunda"


atlikušas 250 zīmes


"Liepājas enerģija" pievienojas iniciatīvai "Zemes stunda"

Piektdienā, 18. martā, 2016 | BIRKAS: Liepājas enerģija , Zemes stunda , Kaiju 33 , Tukuma 2
Izdrukāt Ziņot
FOTO: "Liepājas enerģija"

Rīt, 19.martā, visā pasaulē jau desmito reizi tiks atzīmēta "Zemes stunda", kuras ietvaros ikviens iedzīvotājs, uzņēmums un pašvaldība ir aicināti izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu

Otro gadu iniciatīvā piedalās arī SIA "Liepājas enerģija", simboliski izslēdzot fasādes apgaismojumu savos objektos, informē Sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

"Zemes stundas" laikā, 19.martā no pulksten 20.30 līdz 21.30, "Liepājas enerģija" izslēgs ēku fasādes apgaismojumu divos objektos – biokoģenerācijas stacijā, Kaiju ielā 33 un gāzes koģenerācijas stacijā, Tukuma ielā 2A, Liepājā.

Arī ikdienā uzņēmums savu darbību īsteno tā, lai siltumenerģijas ražošana kļūtu efektīvāka un videi draudzīgāka, un klients ar saņemto pakalpojumu būtu apmierināts. “Liepājas enerģija" aicina ikvienu ne vien piedalīties vispasaules iniciatīvā, bet arī ikdienā domāt un rīkoties atbildīgi pret vidi un resursiem, ko lietojam.

Ar dažiem vienkāršiem nosacījumiem siltumenerģijas taupīšanai uzņēmums aicina iepazīties šeit. Pievēršot uzmanību ieteikumiem un mainot paradumus, samazināt siltumenerģijas patēriņu ir katra patērētāja rokās. Rūpēsimies par tīru un sakoptu vidi!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki