Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas puses tūrisma uzņēmējus uzņem Prezidenta pilī


atlikušas 250 zīmes


Liepājas puses tūrisma uzņēmējus uzņem Prezidenta pilī (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 01. februārī, 2019 | BIRKAS: Zaļais sertifikāts , Ezera māja , Monta Krafte , viesu nams Sīpoli , Raimonds Vējonis , Lauku ceļotājs , ES
Izdrukāt Ziņot
Normunds Krafts (no kreisās) pie Zaļā sertifikāta jubilejas tortes Prezidenta pilī.
Normunds Krafts (no kreisās) pie Zaļā sertifikāta jubilejas tortes Prezidenta pilī.
FOTO: no personīgā arhīva
Normunds Krafts (no kreisās) pie Zaļā sertifikāta jubilejas tortes Prezidenta pilī. "Sīpolu" saimniece Ņina Vecvagare ar mazmeitu, prezidents Raimonds Vējonis un ministrs Juris Pūce.

Janvāra pēdējā dienā Valsts prezidents Raimonds Vējonis, atzīmējot eko-sertifikācijas jeb vides kvalitātes zīmes "Zaļais sertifikāts" divdesmito gadadienu, sveica sertifikāta ieguvējus.

Aicināto uzņēmēju vidū bija liepājnieki Monta un Normunds Krafti, kuri Zaļo sertifikātu saņēma vieni no pirmajiem, jau 2011.gadā par savu viesu namu "Ezera māja", tāpat tuvējo novadu viesu namu “Sīpoli”, “Šķiperi”, “Garīkas”, Skrundas muižas un citu saimnieki.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā, uzrunājot klātesošos, Raimonds Vējonis atzīmēja, ka "Zaļais sertifikāts" tā pastāvēšanas laikā ir kļuvis par lauku tūrisma saimniecību kvalitātes zīmi, kas apliecina spēju saimniekot zaļi un ilgtspējīgi un ko atpazīst tūkstošiem cilvēku – gan saimnieki, gan viesi.

"Katra "Zaļā sertifikāta" saimniecība ik dienas sniedz nozīmīgu ieguldījumu mūsu valsts nākotnei," uzsvēra Vējonis.

Valsts prezidents atzinīgi novērtēja "Zaļā sertifikāta" pastāvēšanas divdesmit gadu laikā paveikto, nostiprinot tā atpazīstamību un devumu ne tikai ilgtspējīgas saimniekošanas jomā, bet arī vides apziņas veidošanā Latvijā.

Sveicot "Zaļā sertifikāta" ieguvējus Rīgas pilī, Valsts prezidents pateicās vides kvalitātes zīmi saņēmušajām saimniecībām, kā arī vērtēšanas komisijai un profesionāla lauku tūrisma asociācijai "Lauku ceļotājs" par paveikto, veicinot atbildīgu un videi draudzīgu saimniekošanu Latvijā.

Svinīgajā pasākumā Rīgas pilī piedalījās arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP), kā arī Eiropas Komisijas Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras "EASME LIFE" un ekoinovāciju nodaļas vadītājs Andželo Salsi.

"Zaļais Sertifikāts" ir vides kvalitātes zīme lauku tūrisma saimniecībām, kurās ievēro "zaļas" saimniekošanas principus, saudzējot resursus, veidojot videi un vietējai kopienai draudzīgu tūrisma piedāvājumu. Kopš 2015.gada vides kvalitātes zīmes

"Zaļā sertifikāts" patrons ir Vējonis.

Sludinājums

Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums
18:16 | 01/02/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Aiz neko darīt, ne tādus vien sertifikātus var piešķirt katram pakšķim.

Nezinītis
21:54 | 01/02/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Izrādās, ka Liepājā ir tūrisms????

Dagoberts
20:38 | 02/02/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Visapšaubāmākais ir "pagodinājums" kaut ko saņemt no pašreizējā prezidenta izstrādājuma ...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki