Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas "Rēzekne" palīdzējusi glābt jahtu pie Ventspils


atlikušas 250 zīmes


Liepājas "Rēzekne" palīdzējusi glābt jahtu pie Ventspils

Piektdienā, 21. oktobrī, 2016 | BIRKAS: jūra , glābšana , kuģis Rēzekne , Jūras spēki
Izdrukāt Ziņot
Patruļkuģis "Rēzekne" kanālā pie Liepājas promenādes 2014.gada martā.
Patruļkuģis "Rēzekne" kanālā pie Liepājas promenādes 2014.gada martā.
FOTO: Modris Helds

Ceturtdien, 20.oktobrī, pulksten 15.27 Jūras spēki saņēma ziņu, ka 40 jūras jūdzes no Ventspils jahtai “Forum" ir tehniskas problēmas un nav iespēju turpināt ceļu saviem spēkiem.

Nekavējoties tika norīkots Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes kuģim KA – 14 "Astra" doties uz notikuma vietu. Ņemot vērā sliktos laika apstākļus, jahta, kurā atradās četri cilvēki, tika aizvilkta uz Ventspils ostu. Operācijas laikā kuģim KA – 14 "Astra" atbalstu sniedza arī Liepājā bāzētais patruļkuģis P-09 "Rēzekne", kas tobrīd atradās patruļā Baltijas jūrā. Cilvēki nav cietuši.

Krasta apsardzes dienests atgādina, ka pirms izlemjat pavadīt laiku ūdens tuvumā vai nodoties atpūtai jūrā, izmantojot laivu, jahtu vai citu peldlīdzekli, rūpīgi pārdomājiet, vai jums ir līdzi visi nepieciešamie glābšanas līdzekļi un esat informēti par to, kas ir jādara nelaimes gadījumā, kā arī ziņojiet par plānoto peldlīdzekļu iziešanu un ienākšanu ostās.     

Nelaimes gadījumā jūrā nekavējoties zvani uz MRCC Rīga trauksmes tālruņa numuru 115, Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki