Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāju Valsts simtgades svētkiem poš SIA "First"


atlikušas 250 zīmes


Liepāju Valsts simtgades svētkiem poš SIA "First" (19)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 31. oktobrī, 2018 | BIRKAS: First , rotājumi , Latvijai 100 , Būvvalde , Komunālā pārvalde , Agita Ansule
Izdrukāt Ziņot
Jūras ielas sadalošo joslu rotā šīs "karogu laivas".
Jūras ielas sadalošo joslu rotā šīs "karogu laivas".
FOTO: irliepaja.lv

Pilsētā sākusies svētku rotājumu uzstādīšana – trešdien piecpadsmit karogu laivas tika uzstādītas Jūras ielas sadalošajā joslā, darbus veic SIA "First".

Kā portālu informēja pašvaldībā, SIA "First" izraudzīts, veicot tirgus izpēti un informāciju par to ievietojot domes mājaslapā liepaja.lv.

"First" nodrošinās gan rotājumu izvietošanu, gan uzturēšanu svētku laikā.

Valsts svētku rotājumiem atvēlētie līdzekļi nepārsniedz pērn vai citos iepriekšējos gados budžetā atvēlēto finansējumu – 9579, 60 eiro.

Pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule saka: "Pilsētas svētku noformējums būs pamanāms, košs un svinīgs. Par to ir domāts un diskutēts kopīgi ar pašvaldībā izveidotās Valsts simtgades svinēšanas darba grupas pārstāvjiem, Kultūras pārvaldi un Latvijas valsts simtgades biroja vadītāju Jolantu Borīti vēl šā gada pavasarī. Noformējums būs vienots gan tematiski, gan stilistiski un aptvers dažādas pilsētas teritorijas. Noformējumā gan nesolām kādus unikālus, dārgus un negaidītus pārsteigumus.

Tā kā oficiāli Valsts simtgades svinēšana pasludināta piecu gadu garumā, tad daudzi darbi un iestrādes ir veiktas jau iepriekšējos gados. Tāpēc tiks izmantoti materiāli un vides objekti, kas izveidoti un jau bijuši izstādīti pilsētas vidē iepriekšējos gados. Tie jau pašā sākumā ir izgatavoti tā, lai būtu izmantojami vairākkārtīgi, tie ir transformējami, ir izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem.

Sakarā ar būvdarbiem uz Tramvaja tilta un Lielā ielā, pašreiz vēl nav precīzi zināms, kādā apjomā izdosies izrotāt šos objektus. Taču neskaidrie jautājumi tiek risināti kopīgi ar uzņēmumu "Liepājas tramvajs" un būvniekiem".   

Portāls jau rakstīja, ka Liepājas dome 1.oktobrī bija publicējusi "informāciju pretendentiem", kuri gatavi sapost Liepāju Valsts simtgades svētkiem. Paziņojumā teikts, ka "pilsētas Būvvalde veic tirgus izpēti par pilsētas noformējuma – "Latvijai 100" izstrādi, izgatavošanu, uzstādīšanu un uzturēšanu. Ja esam Jūs ieinteresējuši iesniegt piedāvājumu, gaidīsim to līdz š.g.10. oktobrim".

Pretendentiem tika prasīta mākslinieka kvalifikācija un līdzīga darba pieredze iepriekšējo trīs gadu laikā (vides objektu pilsētvidē izgatavošana, izvietošana, uzturēšana); bija jāiesniedz svētku noformējuma "Latvijai 100" koncepcijas dizaina vizualizācijas; svētku noformējuma "Latvijai 100" tehniskā un funkcionālā risinājuma piedāvājums; svētku noformējuma veicamo darbu tāme pēc pievienotā parauga katram objektam atsevišķi, kurā ietverta izgatavošana, esošo objektu atjaunošana, izvietošana un uzturēšana visu eksponēšanas laiku.

Pretendentiem bija noteiktas augstas prasības veicamajiem darbiem, kā arī noteiktas obligāti iekļaujamās teritorijas: Lielā iela (no Tramvaja tilta līdz Baznīcas ielai) un Tramvaja tilts, Rožu laukums, Jūras iela (no Lielās ielas līdz Radio ielai), Kurzemes skvērs, Ganību iela (zaļā zona iepretī "Statoil"), LiepU kolonnas, Ventas/Klaipēdas ielas.

Tāpat tika noteikts, kādi būs noformējuma elementi un kādas ir prasības pret tiem. Tie ir karogi pie laternu stabiem (30 gab.), no iekšpuses izgaismots telpisks vides objekts, 15 "Karogu laivas", lielapjoma Ausekļi, "Latvju zīmes", izgaismoti koki pie Liepājas Universitātes.


Sludinājums

)))..)))
17:06 | 31/10/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Interesanti, kam tas "First" pieder

Erasms
10:07 | 02/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vēl interesantāk ir tas, ka Roterdamas Erasms, uzrakstīdams savu nemirstīgo ``Muļķības slavinājumu``, un apustuļi, uzrakstīdami savu tikumu mācības grāmatu, neko cilvēcei nav iemācījuši. Kā nebija, tā nav tas cilvēks homo sapiens. Jo: sludinām, ka valsts simboli ir svēti. Bet taisām no valsts karoga (iespējams, atkal dzīdamies pakaļ rietumu paraugiem) visvisādus fiņķekļuškus - laiviņas - kā redzams, pat ar domu, jo vairāk, jo svētāks, kā mūsu iedomātās simtgades gadījumā, visādas mantiņas, krāmiņus, lupatu kulītes, pat vīriešu apakšbikses (ir redzētas ar rietumu sapņu zemes karoga ``gleznojumu``). Muļķība zenītā. Bet maksājam par to pat vēl naudā un lepojamies.

i koze poņatno
10:27 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kādam no ``firstiem`` vai ``kūrfirstiem`` arī pieder. Ne jau proletariātam.

Jopcik
00:43 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

SIA First ir kaut kāds mistisks uzņēmums. Var iechekot paši oubliskajās datubāzēs. Viņš noteikti, ka nepieder tam, uz ko reģistrēts.
VID varētu iečekot arī uzņēmuma datus, īsti kaut kas tur neiet kopā :)

c
17:34 | 31/10/18
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

5 gadus svinēsim ?
Tad jau te vairs neviens nebūs palicis ...

Jeblonskis
20:34 | 31/10/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Pa to naudu varēja labāk kādu ietvi salabot.

Koka auseklis
07:06 | 01/11/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Pilsēta izskatās ļoti neglīta ar šiem hlamiem.

smukums plāniņa vidū
11:33 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

gruži pa pagultēm. Neglītums, redzams, ir mērķis visam šim gadam. Visur būvtīklu kankari, rakumi, stalažas, stalažas un būvgruži. Kā nu tā gluži kā dziesmā - rīgā, rīgā, maskavā, pēterburgā, liepājā - tieši šogad iespringa uz tik globālu ``visu lietu - baznīcu, ielu, tiltu remontēšanu, namu renovēšanu, viesnīcu, stāvvietu, laukumu, visvisādu objektu būvēšanu utt. utt. - sakārtošanu``? To, ko pēkšņi izdomāja kārtot tieši šogad, bija iespējams sakārtot jau līdz simtgadei, ja jau niezēja ko tādu svinēt. Še tev nu simtgade (turklāt - kam? ) - ierakumos. Un nevajag blēt, cik skaisti būs pēc ierakumiem. Ja tā būs, būtu labi. Bet vai būs? Ja ko dara kādam (šoreiz -sev) par spīti, tīši, steigā, tas tā īsti labi nekad nebeidzas. Pēc tam tie smukumi jau drīz vien atkal jāpārrok, jāpārkapā, jāpielabo. Bet nauda šķiežas - miljoniem. Arī kādai mistiskai simtgadei. No kancelēm runās - Neatkarībai. Kāda neatkarība, ja tajā simtā ir visi izsūtījumu, karu, okupācijas un jaunas nebrīves gadi?

jaut.Seskam
08:53 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Vai Ansules un Štobja ēra vēl nav beigusies?

ES
11:52 | 01/11/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Tev viss ir mājās? :)

)))...)))
11:22 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vai ta aiz "First" arī ir Štobis?

ES
11:53 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tas bija jautājums "smukumam plāniņa vidū"

Agita
13:41 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nu kurš gan cits, ja ne Štobis!!!

Kassa
14:40 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nu vajag taču nointervēt, irliepāja, to Mārtiņu Brīzi vai kāviņtur to cilvēku - SIA First vadītāju un īpašnieku. Un paprasīt, kādas papīra puķes un eņģeļmatus viņš līdz šim darinājis un kādus turpmāk plāno.

?
14:56 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Tas būtu labi! Sarmīte Pujēna! Gaidam interviju ar First īpašnieku!

first
17:55 | 01/11/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

īsteni latvisks nosaukums. first ei tu

vict
08:53 | 03/11/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Olin niin onnellinen ja menin hänen luokseen, niin aloimme yhdessä elää yhdessä onnellisina. Siitä lähtien olen luvannut, että kenelläkään tiedän, että minulla on suhde ongelma, olisin auttamassa tällaista henkilöä viittaamalla hänelle ainoaan todellinen ja voimakas oikeinkirjoittaja, joka auttoi minua omalla ongelmallani ja kuka eroaa kaikki fake niistä siellä. Jokainen tarvitsisi oikeinkirjoittajan apua, hänen sähköpostiosoitteensa: AKHERETEMPLE@gmail.com
tai
soita / whatsapp: +2349057261346 voit lähettää hänelle sähköpostia, jos tarvitset hänen apua suhteestasi tai muussa. Ota yhteyttä nyt kaikkiin ongelmiin
AKHERETEMPLE@gmail.com
tai
soita / WhatsApp: +2349057261346

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai
03:10 | 06/11/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu rēķinus, nopirktu māju, refinansētu vai izveidotu jaunu biznesu, personīgo aizdevumu, nopirktu automašīnu? utt.
sazinieties ar pazīstamu aizdevuma aizdevēju, nebaidoties no zaudētā. mēs piedāvājam aizdevumu cilvēkiem, kuriem nepieciešama 3% procentu finanšu aizdevums. Sazinieties ar mums šodien, lai saņemtu ātru un ērtu aizdevuma izveidi par mūsu aizdevumu pakalpojumu.
  sazinieties ar mums, izmantojot kādu no tālāk minētajām detaļām.
E-pasts: financial_creditloan@outlook.com

John Lamb
18:06 | 08/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

PIEZĪME: Vai jūs uztraucaties par parādiem Vai Jūs esat finansiāli pazemināts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai nopirktu māju vai palielinātu savu biznesu? Pieteikties aizdevumam tagad un saņemiet apstiprinājumu. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar pazeminātu procentu likmi 3%. Mūsu aizdevumu programma ir ļoti tieša un elastīga, jo jūsu apmierinātie un finansiālie panākumi ir mūsu mērķis. Ja vēlaties, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu:

Johnlambservicelimited@gmail.com

Iestrāde
Jūsu pilnīgā informācija:
Pilni vārdi:
Kredīta summa Nepieciešams:
Kredīta ilgums:
Tālrunis:
Piemērots iepriekš?
valsts:
ikmēneša ienākumi:
valsts:

E-pasts Johnlambservicelimited@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki