Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Līgumus par atkritumu izvešanu nav noslēguši ap 150 klientu


atlikušas 250 zīmes


Līgumus par atkritumu izvešanu nav noslēguši ap 150 klientu

Pirmdienā, 06. februārī, 2017 | BIRKAS: Guntars Levics , atkritumi , Clean R
Izdrukāt Ziņot

Liepājā līgumus par atkritumu apsaimniekošanu vēl nav noslēguši ap 150 klienti, "Rietumu Radio" sacīja atkritumu uzņēmuma SIA "Clean R" valdes loceklis Guntars Levics.

Levics uzsvēra, ka tas skaidrojams ar privātmāju īpašnieku un namu apsaimniekotāju dažkārt aizmāršību un paviršo attieksmi. Janvāra sākumā vēl nebija noslēgti ap 400 līgumi.

Liepājas saistošie noteikumi paredz, ka līgumam par atkritumu izvešanu jābūt noslēgtam ar katras daudzdzīvokļu mājas apsaimniekotāju vai privātmājas īpašnieku, pretējā gadījumā pašvaldības policija var izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu.

Levics piebilda, ka liepājnieki esot moderni un rēķinus par atkritumu izvešanu 90% saņemot pa e-pastu un tikai 10% – pa tradicionālo pastu.

Jau ziņots, ka Liepājas pilsēta ir uzsākusi mērķtiecīgu darbu atkritumu saimniecības uzlabošanā un sakārtošanā. Mērķis ir veicināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanos, padarīt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus liepājniekiem maksimāli pieejamākus un sakārtot pilsētas vidi kopumā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki