Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Līvas ciema svētku" laikā būs satiksmes ierobežojumi


atlikušas 250 zīmes


"Līvas ciema svētku" laikā būs satiksmes ierobežojumi

Otrdienā, 14. maijā, 2019 | BIRKAS: Līvas ciems , satiksme
Izdrukāt Ziņot

18. un 19.maijā Liepājā norisināsies lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē – "Līvas ciema svētki", kura laikā  gaidāmi satiksmes ierobežojumi.

Kā informē Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere, pasākuma teritorija ir promenāde un tuvējās vēsturiskā centra ielas, dalībnieku – amatnieku, mākslinieku, mūziķu, dziedātāju un dejotāju – skaits mērāms simtos, savukārt apmeklētāji – tūkstošos, tādēļ svētku norises laikā gaidāmi gan īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, gan satiksmes slēgšana atsevišķos posmos.

Svētku teritorijas iekārtošanai jau no piektdienas, 17.maija, pulksten 8 un svētku laikā, 18. un 19. maijā, satiksmei būs slēgta Liepājas promenāde, kā arī vairākas tuvējās ielas, sākot no Jūras ielas līdz Ostmalai: Radio iela, Baložu iela, Stūrmaņu iela, Friča Brīvzemnieka iela un Kuģinieku iela no krustojuma ar Jūrnieku ielu.
Satiksmei slēgtas būs arī Dzirnavu iela, Putekļu iela un Vēžu iela. Sākot no 17.maija pulksten 8 līdz 19. maija pulksten 16 slēgta būs arī autostāvvieta pie koncertzāles "Lielais dzintars".

Īslaicīgi satiksme var tikt traucēta sestdien, 18.maijā, no pulksten 10.45 līdz 11 svētku dalībnieku gājiena laikā maršrutā: Rožu laukums – Lielā iela – Jūras iela – Liepājas promenāde.

Svētku rīkotāji aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

 "Līvas ciema svētku" vārti svinētājiem būs atvērti sestdien, 18.maijā, no pulksten 10 līdz 19 un svētdien, 19.maijā, no pulksten 11 līdz 15, piedāvājot apmeklētājiem bagātīgu kultūras un izklaides programmu dažādās tematiskās norisēs – ar dažādu žanru, formu un noskaņu tautas mūziku uz divām skatuvēm iepazīstinās programma "Līvas upe", tautas dejas ikviens aicināts vērot svētku sadaļā "Dzintara krasta ļaudis", senas latviešu spēles varēs apgūt īpašā "Spēļu sētā", aplūkot dzīvniekus, iepazīt senās amatu prasmes un iegādāties lauku labumus – "Lauku sētā pilsētā", baudīt tradicionālos ēdienus un dzērienus – svētku sadaļā "Dzintara latvieši krogos sēž" un iegādāties amatu meistaru produkciju – plašajā "Līvas tirgū".

Laipni aicināti uz "Līvas ciema svētkiem" Liepājā! Svētkos ieeja ir bez maksas, tie pieejami ikvienam interesentam. Sekojiet "Līvas ciema svētki" informācijai Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv un "Līvas ciema svētki" lapā facebook.com.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki