Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mainīs atļauto izmantošanu zemesgabalam Ezerlīču ielā 4


atlikušas 250 zīmes


Mainīs atļauto izmantošanu zemesgabalam Ezerlīču ielā 4

Trešdienā, 27. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Ezerlīču 4 , Būvvalde , dzīvojamais fonds , pilsētvide
Izdrukāt Ziņot
Lokālplānojuma Ezerlīču ielai 4 teritorija.
Lokālplānojuma Ezerlīču ielai 4 teritorija.
FOTO: Būvvaldes arhīva karte.

Lai privātpersona, kurai peder nekustamais īpašums, tajā varētu attīstīt savrupmāju būvniecību, pēc pašvaldības lēmuma tiks izstrādāts lokālplānojums zemes gabalam Ezerlīču ielā 4.

Ar lokālplānojumu tiks grozīta Liepājas pilsētas teritorijas plānojumā zemes gabalam noteiktā (atļautā) izmantošana no Daudzstāvu dzīvojamās apbūves teritorijas (DzD) uz Savrupmāju apbūves teritoriju (DzS), informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Dome 14. jūnijā ir pieņēmusi lēmumu par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu un darba uzdevuma apstiprināšanu.

No zemes gabala īpašnieka šā gada maijā ir saņemts iesniegums, kurā viņš pamato savu vēlmi īpašumā attīstīt savrumāju būvniecību, pēc kuras ir liels pieprasījums un kas šajā pilsētas vietā būtu perspektīvāka nekā daudzstāvu apbūve.

Deputāti nolēma, ka ierosinājums ir atbalstāms, jo "tiks pilnveidota pilsētas apbūves struktūra un radīts papildus dzīvojamais fonds", kas var būt saistoši tiem, kas vēlas dzīvot un strādāt Liepājā.

Lokālplānojums tiks izstrādāts, pamatojoties uz Teritorijas plānošanas likumu un Ministru kabineta 2014.gada 14.oktobra noteikumiem Nr.628 "Noteikumi par pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas dokumentiem".

Lokālplānojuma izstrādi finansēs tā ierosinātājs.

Šobrīd ir uzsācies lokālplānojuma izstrādes pirmais posms, kurā notiek institūciju nosacījumu pieprasīšana un sabiedrības informēšana.  

Priekšlikumus vai ierosinājumus par minētā dokumenta izstrādi jebkurš interesents var iesniegt Liepājas pilsētas Būvvaldē personīgi vai sūtot elektroniski uz epastu: buvvalde@liepaja.lv, līdz 20.jūlijam.

Pēc plānojuma 1. redakcijas izstrādes notiks publiskā apspriešana.

Lokālplānojuma izstrādi paredzēts pabeigt līdz 2019.gada pavasarim.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki