Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ministrs brīvdienu mājai "Ezera māja" pasniedz "Zaļo sertifikātu"


atlikušas 250 zīmes


Ministrs brīvdienu mājai "Ezera māja" pasniedz "Zaļo sertifikātu" (3)

Ceturtdienā, 06. oktobrī, 2011 | BIRKAS: Monta Krafte , ekoloģija , Zaļais sertifikāts , Ezera māja
Izdrukāt Ziņot

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis ceturtdien "Ezera mājas" saimniekiem pasniedza Latvijas tūrisma mītņu nacionālo ekosertifikātu "Zaļais sertifikāts".

Viesu nama saimniece Monta Krafte aģentūrai BNS pastāstīja, ka "Ezera māja" ir pirmais pilsētas viesu nams, kas ieguvis šādu sertifikātu. Līdz šim tāds piešķirs tikai lauku naktsmītnēm. Viesu nams izveidots atjaunotā simtgadīgajā mājā. Tās saimnieki, kas ir veselīga dzīvesveida piekritēji, viesiem piedāvā nobaudīt pašceptu maizi, medu, pašaudzētus augļus, ogas, dārzeņus, kā arī zāļu tējas.

Jau vēstīts, ka Latvijas tūrisma mītņu nacionālā ekosertifikāta "Zaļais sertifikāts" novērtējuma komisija uz trim gadiem sertifikātu piešķirusi 11 tūrisma mītnēm. Uz trim gadiem sertifikāts pagarināts brīvdienu mājām "Pakrasti", "Zariņi", "Azarkrosti", viesu mājām "Zaļā sala", "Akmeņi", "Eglaine", "Pie Pūces", "Laikas" un lauku mājai "Upenīte".

Savukārt viesu mājai "Ezera māja" Liepājā un lauku mājai "Ceļinieki" Viesītes novadā nacionālais ekosertifikāts piešķirts pirmo reizi. "Zaļais sertifikāts" ir vides kvalitātes zīme tūrisma mītnēm, kurās tiek saudzēta vide un ainava, racionāli izmantoti ūdens un enerģijas resursi, organizēta videi draudzīga atkritumu savākšana un apsaimniekošana.


Sludinājums

arī lasītājs
16:23 | 06/10/11
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Gribētos zināt, kur te skatās būvinspekcija, ka māja pārbūvēta un funkcija mainīta. Ja nemaldos, tā ir dzīvojamā māja, nevis sabiedriska-publiska ēka. Mūs te par štruntiem soda, bet te ministri pasniedz goda rakstus (sertifikātus).

AAA
18:33 | 06/10/11
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

nu bet tā taču ir MONTA KRAFTE!

mo
20:19 | 06/10/11
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

A kas ir Monta Krafte?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki