Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Naktī pilnībā slēgs satiksmi uz Tramvaja tilta


atlikušas 250 zīmes


Naktī pilnībā slēgs satiksmi uz Tramvaja tilta

Pirmdienā, 18. jūnijā, 2018 | BIRKAS: satiksme , tramvaja tilts , ielu remonts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Naktī no 18. uz 19.jūniju no pulksten 00.15 līdz 5.00 tiks pilnībā slēgta transporta satiksme uz Tramvaja tilta, lai varētu veikt asfalta ieklāšanu uz gājēju ietves jūras pusē.

Gājēji šajā laika posmā tiltu šķērsot varēs tāpat kā līdz šim – pa gājēju ietvi ezera pusē, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.   

Arī turpmāk atsevišķās naktīs satiksme uz Tramvaja tilta tiks slēgta, lai varētu veikt nepieciešamos rekonstrukcijas darbus, iespējami maz ietekmējot satiksmes plūsmu. Tramvaja tilta slēgšana satiksmei vēl būs nepieciešama, piemēram, uzstādot kontakttīklu balstus.

Iepriekšējā nedēļā tika pārvirzīta automašīnu satiksme uz Tramvaja tilta jaunizbūvēto joslu (jūras pusē). Nākamo etapu – satiksmes pārvirzīšanu pa jauno ceļa pusi Lielās ielas posmā no Radio ielas (iepretī Sv. Trīsvienības katedrālei) līdz Jūras ielai – plānots veikt ap Jāņiem.  

Arī turpmāk, tāpat kā līdz šim, satiksmei uz Tramvaja tilta būs atvērta tikai viena josla – virzienā no Jaunliepājas uz centru. Savukārt virzienā no centra uz Jaunliepāju varēs braukt tikai pa Jauno tiltu, kur tiek saglabāta divvirzienu transporta kustība. Rekonstrukcijas laikā arī Lielā iela satiksmei ir atvērta tikai vienā virzienā – no Rožu laukuma uz Tramvaja tiltu (līdz Jūra ielai).


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki